Wpis z mikrobloga

@geist: tylko ze proc w x230 jest wydajniejszy xD chociaz to i tak bedzie maszynka do programowania jakis net w podrozy albo na uczelnie notatki. Docelowo w chacie bedzie pc zlozony na ryzenie itd za 3k bede mial fajny sprzet a laptop gamingowy dobry to z 5k trzeba dac zeby miec podobna wydajnosc itd xD
  • Odpowiedz
@ketiow: ale po co laptop gamingowy? to oksymoron. Jezeli chodzi o model to chodzi mi o jakość wykonania i nowsza generacja - mniej prądu i mniej ciepła, dwie baterie plus lepsza karta bo x230 nie uciągnie Ci youtuba 1080p 60 klatek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geist: x230 nie uciągnie yt w 1080@60? Ja mam laptopa z i5-3210m i spokojnie daje radę. W x230 o ile się nie mylę głównie można spotkać i5-3230m czyli jeszcze odrobinę wydajniejszy.
  • Odpowiedz
@ketiow: możesz zastosować mSATA. Niby tylko w sata2 ale to nie ma znaczenia. Wasz to w slot mPCIe. Btw tho bite jest x220? X230 miał już chyba klawiaturę wyspową.
  • Odpowiedz
Uwielbiam tego laptopa :D Sam mam od kilku miesięcy i jestem mega zadowolony. Ja polecam Samsung Evo 860. Też zakupiłem jakiś czas temu. Dodatkowo 16 GB RAM i nic więcej nie potrzeba. Zazdroszczę klawiatury-chyba udało Ci się dorwać zmodowaną wersję (klawiatura i palm rest z x220) - zazdro! Ja w swoim mam w planach wymianę klawiatury, wymiana ekranu na IPS, większa bateria. To jeden z najfajniejszych laptopów do modowania.

P.S No i
  • Odpowiedz
@ketiow: mam go od premiery (kupiony w 2 miesiącu sprzedaży), przyjechał z USA bo był dobry kurs...
powiem tak - był ze mną na 3 kontynentach, chodzi 12-14h na dobę i jest to mój jedyny komp...
jest pancerny f**uj, jest wystarczająco wydajny do wszystkiego poza graniem i nie trzeba się z nim pieścić...

od 3-4 lat patrze na co go moge wymienić i... kurna nie ma opcji... wszystko takie wiotkie,
  • Odpowiedz