Wpis z mikrobloga

@Vadzior: alkohol, rozpuszczalnik, jest też chemia typowo do atramentu typu Z707 PRO1206.

Uwaga - sprawdź najpierw gdzieś w rogu czy nie robi większych szkód samej podłodze.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Ani drgnie.
@hitherto: Próbowałem tak: denaturat, rozpuszczalnik, jakieś zmywacze do paznokci (z i bez acetonu), wybielacz, preparat do nagrobków, różne proszki do prania, domestos, pasta bhp. koncentrat atlas szop. Nawet nie drgnęło... Plama jak była tak jest. Jedynie atlas szop poradził sobie w 50% z plamą na fudze cementowej między tymi kamieniami, tylko dlatego, że zdziera cement...Walczę z tym od rana, dawałem czas tym środkom aby wsiąkły.
  • Odpowiedz
@Vadzior: Nie widzę żebyś coś kwaśnego próbował. Na początek zobacz octem, czy cokolwiek ruszy. Jeśli tak to znaczy że możesz spróbować mocniejszego kwasu - Buzil G 465 na bazie kwasu solnego używałem do płytek zabrudzonych przy remoncie, niczym innym nie szło. Tylko sprawdź czy kamienia nie niszczy, są też środki na bazie kwasu fosforowego, mogą zadziałać.

Z 707/ PRO1206 nie używałem, znalazłem na szybko w środkach profesjonalnych, te przemysłowe środki
  • Odpowiedz