Wpis z mikrobloga

Jak teraz najlepiej się opłaca kupić iqosa 2.4+? cena w sklepie na stronie jest 151zł, więc vochery na 120zł to chyba już przeszłość. Pytanie czy kupić normalnie na stoiku czy przez neta - jak się bardziej opłaca by mieć więcej "gratisów" lub obniżyć cenę. Niektórzy tu piszą ,że 3 paczki gratis to norma, inni że 5 i więcej na start dostawali. Czy gdzieś się wcześniej rejestrować, szukać osoby polecającej, udawać niezdecydowanego, jakieś kody potrzebne? Próbować na 7 dni nie potrzebuję bo miałem od kolegi z pracy który wziął na próbę ale mu nie podpasował to ja korzystałem. zależy mi trochę na czasie bo mentole już ciężko kupić i trochę trzeba się naszukać ,żeby kupić to co się lubi :|
#iqos
  • 8
@gonzol: nie ma różnicy czy kupisz na stronie, u przedstawiciela czy w punkcie. Cena zawsze 150zl.
Reflinki jakimi ludzie Cie atakują są tylko po to aby ktoś za frajer zarobił na Tobie 4 paczki gratis.

Oferta jest za 150 i masz 3 paczki do ręki (tylko 3 legalnie) i do 7 w kodach sms.
@gonzol: dostaniesz :) powiedzą tylko że masz tylko przy nich dokończyć rejestracje do Iqos Friends

Rozszerzona daje to, że jak sam zniszczysz iqosa to Ci wymienia na nowy (1 raz w ciągu roku)
@Laksa: hehe. Jak mogę na nim zarobić 4 paczki? Tak, polecajacy dostaje kod na 1+4, ale w żadnym wypadku kupujący z linka nic nie traci, a pomaga wykopkom.
Sam proponujesz kontakt na pw żeby refa dać.