Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@mietko: hmmm. Ma swój styl życia xd trochę foliarz ale dobry chłop. Teraz się x niego śmiejemy ale na wypadek konfliktu czy jakiejś katastrofy on będzie się śmiał z nas cD mówi że ma tone żarcia pokitrana w miejscowych lasach i #!$%@? wierzę mu bo sama widziałam beczkę z 40 kg ryżu i makaronu jak zakopywał. Nawet dał mi kiedyś mapę z zaznaczonymi mniej strategicznymi miejscami z jedzeniem na wypadek jakby
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mietko: raczej nie dla kasy. Poprostu jego ojciec mu wpoił że trzeba być gotowym na wojnę w każdej chwili. Jego dziadek podobno w czasie 2 wojny światowej to #!$%@? miał tyle żarcia że nawet jakiś wysoko postawiony Niemiec był zdumiony i pozwolił mu zachować jedzenie z tego podziwu. A ojciec też chomimowal w PRL s to wódkę a to konserwy itd.
@Redaktor_Naczelny: miał jakąś a teraz to nie wiem. Podobno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@klossser: xD nie wiem. Bałam się #!$%@? rozkopywać tych miejsc. Ale to dość charaktetyczne drzewa w lesie np "gruby krzak" czyli sosna w kształcie litery V. Podobno on też zakopuje tam broń i amunicję, a i wiem że w latach 94-97 siedział w pace za posiadanie nielegalnej broni
  • Odpowiedz