Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Miki z #poznan moja znajoma kupiła mieszkszanie i podczas remontu postanowiła wyrównać sobie ściany. Zamiast stosować gładzie to zrobiła karton-gipsem i ma terez ubytki na metrażu #pdk Z tego powodu ma mały problem, bo nie może domknąć drzwi od schowka na korytarzu, ponieważ brakujące miejsce zabrała płyta :) Są to drzwi składane w połowie z lustrem z hartowanego szkła (w komentarzu zamieszczę zdjęcia) Znacie jakiegoś dobrego szklarza albo majstra, który mógłbym przyciąć nadmiar, żeby można zamknąć drzwi do końca? Wiem, że mogę poszukać kogoś w Google, ale często tacy ludzie nie reklamują się w internecie i mają pracę z polecenia albo przez pocztę pantoflową. Dzięki za wszystkie sugestie
#kiciochpyta #remontujzwykopem #szklarz i trochę #kapitanbomba ;)
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek-witman: gdyby nie walnęła płyt to miałaby krzywe ściany :D Wiem, że sobie smieszkujesz i sam to lubię robić, jednak wolałbym się skupić na znalezieniu fachowca :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CzeXD: nie, nie każdy potrafi wszystko jak wykopowi eksperci, do tego szkła hartowanego nożem kuchennym raczej nie przetnie, więc zamiast wydać pieniądze na narzędzia i się stresować że coś nie wyjdzie woli zapłacić fachowcowi i mieć profesjonalnie zrobione. Jeszcze jakieś pytania?