Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ludzie pieprzący, że co roku miliony jest chorych na grypę i upierają tysiące, kiedy 2019nCoV nie ma nic wspólnego z wirusem grypy, ma dłuższy czas inkubacji, infekuje w czasie inkubacji !!!, R0 jest na poziomie 3 - 5. Do tego wszyscy myślą, że jak zachorują to im służba zdrowia pomoże, a zapominają o pieprzonej wydolności systemu.

Do tego sama wiadomość, że wirus zaraża w czasie inkubacji powinna wprowadzić służby naszego kraju na wyższy poziom, ale nie 4 studentów leciało samolotem i co tylko jednego zatrzymali na obserwację, a reszta pasażerów sobie bryluje po Polsce.

4 studentów mogło zarazić w samolocie minimalnie 12 następnych osób. I co i nic. Nawet za #!$%@? średniowiecza u nas trzymali karawany w izolatkach i jakość nie mieliśmy tych cholernych dżum i innego gówna, a teraz to nic.

#chiny ##!$%@? #wirus #epidemia #polska
  • 31
  • Odpowiedz
@Wolvi666: śmiertelność oficjalnie poniżej 10%, nie ma sensu siać paniki, jak wzrośnie do 20-30% to wtedy zacznie się myślenie czy zamknąć granice, ok. 50% mamy najwyższy stan gotowości.
Mnie zastanawia jak sobie Indie poradzą, Chiny są co najmniej 2 poziomy wyżej jeśli chodzi o organizację, higienę, posłuszeństwo i wykonywanie rozkazów.
  • Odpowiedz
@j3sion: Powiem Ci jedno... Statystykom komuchów nie wierzę. Co do higieny, to Hindusi się myją, nie ważne że w brudnej wodzie, ale się myją, a Chińczycy się nie myją.
  • Odpowiedz
@Danicen: Chiny są gorsze od europy czy od polski, husarzu? xd Nie będzie żadnych dodatkowych ruchów w sprawie wirusa, dopóki ONZ nie wyda komunikatu w stylu » no jest przypał w chj «.
  • Odpowiedz
@Danicen mi raz lekarka wsadziła palec bez rękawiczki w usta. Chociaż w sumie to nie lekarka, a doktor... i nie palec. A w dodatku nie w usta. Teraz mi się przypomniało, że to nawet nie był doktor.
  • Odpowiedz