Wpis z mikrobloga

@daddyissues_: Nie wyciera i nie niszczy, jeśli odpowiednio zabezpieczasz swoje naturalne wlosy. W praktyce to troche nak noszenie czapki, nie dzieje sie zupelnie nic powaznego. Chociaż muszę przyznać, że nigdy nie nosiłem peruek dłuzej niż tydzień bez przerwy, możliwe, że pod dłuższym czasie pojawiają sie jakies problemy. Dobrze tylko zmieniac peruki co jakis czas, nosząc jedna caly czas, mocno ją zużyjesz. Kręcone myje sie normalnie, tylko nie mozna ich wyczesywac. Jak
@wespazjan: Są piękne <3 Tylko teraz problem bo nie potrafię ich tak ładnie stylizować i pewnie jak kupię ładną to i tak zrobi się paskudna po pierwszym myciu( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam doświadczenie tylko z prostymi włosami. Może potrenować na jakiejś tanioszce z Aliexpress albo iść do fryzjera?
@daddyissues_: Fryzjerom chyba bym nie zaufał (ʘʘ). Nigdy nie kupowałem z ali, partybox miało całkiem fajne do ćwiczeń. Oczywiscie slabej jakości, ale można coś z nich wyciągnąc. Ja uczylem się z kanałów na yt, ani razu nie udało mi się wybitnie coś zepsuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)