Wpis z mikrobloga

Ostatnia rzecz.

Trochę w tej koszykówce siedzę, ale nigdy w życiu nie spodziewałbym się, że jakiekolwiek wydarzenie związane z tym sportem AŻ TAK przebije się w polskich mediach.

Przerywanie ramówki i specjalne wejścia (czy też nawet programy specjalne) na TVN 24, Polsat News i TVP Info, na Onecie i WP przypięta informacja przy wejściu na stronę. Znajomi których nigdy w życiu bym nie podejrzewał o jakikolwiek związek z koszykówką, na mediach społecznościowych udostępniają wiadomości z tym związane.

Nie wiem ile w tym szczerości, a na ile jest to patetyczne. Wiem, że to pokazuje jak ważna postać w świecie sportu odeszła. Niesamowite. To jest właśnie dziedzictwo Kobego.

#koszykowka #nba
  • 8
@parooow: Wiesz, widze to po sobie, totalnie sie nie interesuje koszem, ale gdyby mnie zapytano o koszykarzy NBA, wymienilbym Jordana, wlasnie Bryanta i Pippena, rocznik '90, ciezko bylo go "nie znac" albo przynajmniej nie kojarzyc, za gowniaka w szkole sie sporo gadalo o NBA, czlowiek-legenda.

Strasznie przykra wiadomosc, do tego teraz mowia ze zginela tez jego corka, a ma do tego roczne dziecko, tragedia rodziny.

A z tymi wejsciami to faktycznie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@parooow: nigdy nie interesowałem się koszykowa tylko innymi sportami. Czułem w książę o psychologii sportu, że kobi trenował 3h przed treningiem, robił trening z grupą i trenował sam po treningu. Czasami 14h dziennie rzucal do kosza. Tytan pracy, szanuję jak #!$%@?