Wpis z mikrobloga

Mirki, czy panele klasy ac4 o grubosci 10mm nadają się do przedpokoju? Oczywiście w tej części od razu przy wejściu będzie dywanik/chodnik. Czytałam opinie, to ludzie sobie chwalą takie rozwiazanie.

#remontujzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
Moja to nie chciała żadnych przejść panele-kafle, ale co do przedpokoju nie miała żadnych wątpliwości. Panele gdzie z zewnątrz (dworu) wchodzisz odrazu do przedpokoju to zbyt duże ryzyko nawet przy wyższej klasie ścieralności. Ale w kuchni mamy AC6 łączone na całej powierzchni razem z salonem.
  • Odpowiedz
@AnileweZ: większość tak, ale wielokrotnie z butów wyciągniętych z szafy coś potrafiło wylecieć(byty z sportową lub górską podeszwą) przecież nikt nie myje butów przed włożeniem do szafy. Nie zdarzyło Ci się zastanowić że po przyjściu do domu jest brudna podłoga a nikt nie wchodził?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnileweZ: klasy ścieralności możesz rozbić o kant dupy jeśli panele są kiepskiej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam Quick Stepa AC3 bodajże, jak najbardziej w przedpokoju też, od ponad trzech lat i nie znajdziesz w tym pomieszczeniu ani ryski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem kosztowały więcej niż Krono czy Egger, nie mówiąc o jakichś marketowych, ale na kilkudziesięciu metrach to nie
  • Odpowiedz