Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SScherzo: prostak powiadasz? ja tylko nazywam rzeczy po imieniu. >skąd pewność, że te niby nacjonalistyczne dzidy się nie puszczają/nie mają grzyba??

@czcigodna_maupa: rozwiązłość jest sprzeczna z konserwatyzmem i postrzegania rodziny przez te środowiska. Np na paradach "w obronie życia i rodziny", nikt nie występuje w negliżu.
otrafię je odróżniać. tak samo potrafię odróżniać faceta od #!$%@? w necie.


@SScherzo: już pokazałaś jak potrafisz i jaka Ty mądra jesteś. Poza tym, jeśli zacytowana część zdania jest prawdziwa, to daruj sobie inwektywy w moim kierunku, bo poza netem, to mogłabyś mi w gwizdem dmuchnąć co najwyżej. Pozdrawiam i lepiej umyj gary, bo to dziedzina w której masz szanse się wykazać.
jak możesz oceniać mnie jako osobę puszczalską, skoro jedyne informacje


@SScherzo: Tam jest pytajnik, a całe zdanie jest przypuszczeniem, które wywnioskowałem z tekściku o szukaniu dziewczyny :)

P.S. do matki też tak się odzywasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie, w ogóle się tak nie odzywam do Kobiet. Jest równouprawnienie, więc w tym przypadku przed Twoją kobiecością, stawiam Twoja mądrość. I własnie w związku z tym był tekst
taa.. znam parę takich świętojebliwych konserwatystek.


@czcigodna_maupa: Ja ludziom w dupę nie zaglądam. To co ktoś robi w życiu prywatnym, jest mało istotne. Istotne jest co i jakie poglądy reprezentuje. Poza tym to sprawa tych konserwatystek, które znasz i ewentualnie ich partnerów.
może i buzia ładna, ale głupia.


@SScherzo: merytoryczna dyskusja, skończyła się na Twojej pierwszej wypowiedzi :)

od obrażania obcych lasek w necie #!$%@? nie rośnie.


@SScherzo: #!$%@? za to wilgotnieje? Ale, może następnym razem darujesz sobie takie impertynenckie zagrywki ^^