Wpis z mikrobloga

Mam problem z automatyzacją xiaomi air purifier 3h, jak przyszedł bawilem sie i ustawiłem żeby uruchamiał sie codziennie o 8 rano, później jesli jest powyżej 25 pm to #!$%@? wiatrakiem a jak mniej niz 15 to zwolnij. To była katastrofa, po przekroczeniu 25 pm program uruchamiał sie 100 razy na minutę bo nadal bylo to spełnione. Usunąłem wszystko w #!$%@?, to tak slowem wstępu. Dziś sprawdzam dziennik zdarzeń, a on sie skubaniec caly czas odpala o 8 rano, ja juz tej sceny nie mam i nie mam jak jej wyłączyć. Jak mogę to zresetować? Może być jakieś przywrócenie do stanu fabrycznego nic tam teraz nie mam ustawione byle aie automatyzcja naprawiła.
#purifier #oczyszczaczpowietrza
Pobierz freepoint - Mam problem z automatyzacją xiaomi air purifier 3h, jak przyszedł bawilem...
źródło: comment_7khJxmGshKV8mkioOy0PMAyzdjiS3WzM.jpg
  • 3
@freepoint: usunąłeś scenę bez wyłączania jej i pewnie apka tego nie ogarnęła, tak?
to ustawienia fabryczne na oczyszczaczu zrób
a nastepnym razem przy tworzeniu sceny taki warunek:
- jeśli jest wyłączony oraz powietrze powyżej 25 pm to wtedy włącz czy tam zwiększ obroty
nie mam pojęcia co zrobiłem, to było z 2 tygodnie temu, pytanie jak przywrócić ustawienia fabryczne. A co jeśli jest włączony i jest powyżej 25pm? to nie ma automatyzacji?
@freepoint: używaj opcji odpowiedz, to wtedy osoba której odpowiadasz zostanie powiadomiona
może usuń oczyszczacz z mi home, zresetuj wifi i podłącz jeszcze raz.

A co jeśli jest włączony i jest powyżej 25pm? to nie ma automatyzacji?

ale nie wiem co chcesz osiągnąć. Napisałem tylko jak zapobiec temu, aby ta sama scena nie włączała się 100 razy na minute