Wpis z mikrobloga

w esfahanie temperatura niebezpiecznie blisko 50 stopni. dziwne ze jeszcze udaru nie dostalem. iranska goscinnopsc jest wrecz upierdliwa. co kawalek jestem zaczepianny i na sile wciskaja mi owoce i drobne slodycze. na ulicach jest jeden wielki chaos i wystarczy chwila nieuwagi by znalezc sie na masce. raz tak sie przeturl;alem po taksowce na szczescie bez wiekszych obrazen. dla czlowieka z europy wsyztko tutaj jest jak za darmo: fajki po 2 zlote, ropa po 1,5/litr, obiad do syta w knajpie i dwulitrowy napoj mniej 6-8zlotych. brakuje mi tyl;ko jednej rzeczy


#katiussiewozi #podrozujzwykopem #autostop
  • 8
@sunsu-sun: buzie maja bardzo ladne. reszta jest schowana w stercie szmat. podryw iranki sklada sie z dwoch czesci. podryw i przebrniecie przez ochrone rodzicielska co jest sto razy trudniejsza misja
@katius: ile czasu już jesteś i jeszcze zamierzasz? Ile do tej pory wydałeś i szacujesz, że wydasz? Jakieś nieprzyjemne sytuacje? Z autopsji wiem, że tych przyjemnych jest mimo wszystko więcej, kiedy czujesz, że żyjesz :)
@Wierszu: jestem od jakiegos tygodnia i zamierzam wykorzystac cale 30 dni [taka wiza]. wydalem jakies 50E. komunikacja mijeska jest #!$%@?, a miasta rozlegle takze pomiedzy punktami uzywam taksowek, a pomiedzy miastami smiesznie tanich busow [300km za 5zlociszy]. autostop tu nie istnieje praktycznie i tylko na jednym odcinku stopowalem. wiecej nie zrobie bo irance nie maja pojecia o #!$%@? chodzi. nieprzyjemne? kumple hosta z cs dosyc nataczywie mnie podrywali. reszta jak najbardziej