Wpis z mikrobloga

#chiny w Polsce taka epidemia to w tydzień by wybiła pol kraju bo chory Polak zasuwa do pracy bo boi się ze Janusz go zwolni
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EjNoxD: Kolejny wpis plusowany przez osoby, które nie wychyliły nosa po za swój grajdołek i narzekające jak to w Polsce jest źle i Polacy źli...
  • Odpowiedz
@EjNoxD: #!$%@? tam, gdzieś widziałem że okres inkubacji to około 7 dni więc też byś #!$%@?ł do pracy i zarażał. No chyba że twoją pracą jest pisanie głupot w internecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EjNoxD: z racji tego że jakoś powietrza w Chinach jest o wiele gorsza, a organizmy Chińczyków traktowane są gorszej jakości pokarmem/lekarstwami i alkoholami, wirusy tego typu stanowią dla nich zagrożenie życia gdy Europejczykom ze Skandynawii czy Rosji mogą objawić się co najwyżej pryszczem na dupie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rraaddeekk: o jaki Ty jesteś nowoczesny. Myślę, że mały odsetek ludzi po pierwszym uslyszeniu "ZLA" zaskoczy, że chodzi o zwolnienie chorobowe, L4 każdy (kto miał kontakt z pracą) zakuma. Jeszcze nie słyszałem u lekarza: czy chce Pan ZLA?
  • Odpowiedz
@EjNoxD: śmierć kilkudziesięciu Chińczyków na miliard nazywacie śmiertelna epidemia? Co roku w Polsce na powikłania pogrypowe tez umiera kilka(naście) osób i jakoś nikt o to srania nie ma.
  • Odpowiedz
@EjNoxD: bez kitu, to prawda. Mi po wyjeździe do Holandii też to zostało i na początku z lekkim kaszlem nadal chodziłem do pracy. Teraz to pierdziele, bo tutaj nie trzeba chodzić do lekarza, tylko bierzesz 2 tygodnie płatnego 100% chorobowego i siedzisz w domu ;D
  • Odpowiedz