Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem w Wuhan a za tydzień wracam do Polski XD trzymajcie za mnie kciuki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#chiny #pomocy
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fornus: Ty to za tydzień to może już nie być Wuhan tylko STREFA SKAŻENIA 1 xD Zacznij zbierać gwoździe i metalowe części, Dying Light na żywo Ci się szykuje xD
  • Odpowiedz
Mirki, jestem w Wuhan a za tydzień wracam do Polski XD


@Fornus: Kup sobie lepiej maskę i nie wracaj, leć na dalszą 2 tygodniową wycieczkę do Niemiec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fornus: 19:50 - Władze 11-milionowego chińskiego Wuhan podjęły decyzję o wstrzymaniu od 23 stycznia transportu publicznego - metra, kolei, promów, autobusów. Zamknięte ma być również lotnisko (część lotów prawdopodobnie odbędzie się zgodnie z planem).

Jest to spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem (2019-nCoV).
To powodzenia.
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: naszym planem ewakuacyjnym B było dostanie się do miasta na północ od Wuahn o jakieś 100km i stamtąd dorwać pociąg do Pekinu jeśli w Wuhanie byśmy nie zdążyli na pociąg
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: Dobry, no ogólnie cały dzień próbowałem wydostać się z miasta i się niestety nie udało. Narpierw koleją to niestety Chiński przewoźnik zablokował (o godz.5:00) możliwość kupna biletów pociągowych z Wuhan gdziekolwiek. No i na stacji nic się nie dowiedziałem, potem próbowałem wydostać się poprzez samolot, ale wszystkie bilety zostały wyprzedane ( i 80% lotów odwołano) ale teraz to chyba już całkowicie prawie zablokowana możliwość wylotu. Potem próbowałem taksą przedostać
  • Odpowiedz