Wpis z mikrobloga

Może chodzi ci o to że po prostu by się nie urodziła?


@JuanAntonioGonzalo: poniekąd. Gdyby jej matka przerwała ciąże, to by się nie urodziła, czyli by jej nie było. Nie chodzi o gloryfikowanie świadomości, chodzi o to, że ten argument jest głupi do potęgi. No nie byłoby jej i by o tym nie wiedziała. Nie szukaj w tym drugiego dna, bo chodzi mi dokładnie o to, o czym napisałam.

Niesamowite
  • Odpowiedz
Całe szczęście "przymus" jak to nazywacie w większości wypadków jest i w Polsce mamy od tego tylko 3 odstępstwa.


@JuanAntonioGonzalo: ah, bo zapomniałam dopisać. Ten przymus doprowadza tylko do wycieczek proaborcyjnych i rozrastania się podziemia aborcyjnego. W przypadku biedniejszych kobiet do tego, że często szkodzą swojemu zdrowiu, bo przeprowadzają aborcję na własną rękę. Ale ja wiem, że tym się nikt nie przejmuje, bo po co. Ważne, że oficjalnie jest zakazane
  • Odpowiedz
@kulass a co za różnica czy nowotwór czy aborcja? Dla niektórych to i to jest tylko zbitkiem komórek które zniszczą im życie. Osobiście uważam że aborcja powinna być dostępna ale całkowicie na koszt osoby zainteresowanej. Niestety często niektórzy nie są gotowi na rodzicielstwo lub nie są w stanie zapewnić dziecku warunków do godnego życia, co skutkuje tym że życie tych dzieci nie będzie ani łatwe ani przyjemne (no i w końcu
  • Odpowiedz
Szklanka wody zabezpiecza.


@nie_mientki: Ja też myślę, że kobiety po prostu powinny przestać uprawiać seks. Tak całkowicie. Skoro nie ma dostępu do legalnej aborcji, a nawet w przypadku zagrożenia życia ciężko ją wyegzekwować, to seksu nie powinno się uprawiać wcale.

Tylko zadaj sobie pytanie, kto ma silniejszy popęd seksualny i kto na tym przede wszystkim ucierpi. Podpowiedź: nie kobiety.
  • Odpowiedz
@janeeyrie podpowiedź, również nie faceci. Jeśli ktoś nie dojrzał do seksu to nie powinien się w to bawić, a już na pewno nie z przypadkowa dziewczyna. Każdy czyn ma swoje konsekwencje, z którymi trzeba się liczyć. Wy chcecie wszystko na tacy, tu, już, natychmiast gotowe rozwiązanie na każdą tęczowa zachciankę.
  • Odpowiedz