Wpis z mikrobloga

@Shqip: tez go zrobilem, mam nadzieje na kota :)
Ile ci wyszlo?
Ja musualem dokupic tylko Fernandinho i Mullera reszta z klubu. Mialem trzymac do sbc o ikone mid, ale znajac moj drop mialbym Piresa a i tak wtedy bym musial dokupic sporo.. :D
  • Odpowiedz
@Shqip e to trochę, mnie z 43..
ale z tego co mówią to warto i tak, obrońca do tots a lewa strona w grze jest mocna więc w ta akurat pozycję chyba warto
  • Odpowiedz
@dogster: Szkoda mi będzie sadzać Atala na ławce, a chciałbym też zagrać takim Lalą. Albo zrobię Lale albo Adame Traore, mogę też trzymać zawodników na sbc o ikonę mid. Mam jeszcze Piszczka FB w klubie i za swapy wezmę Zambrotte, bo nie widzę innej opcji xd
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: a co ty masz jakis glitch zeby cala obrone obstawic RB :D?

olej w takmi razie lale i zambrotte. a za swapy paka :D

A jak mniej tokenow to wg mnie jakas tam opcja jest VDS bo jest porownywalny stegenem a daje zgranie kazdemu obroncy wiec pozwala na zabawy wiecej skladem :)

Ja tam za wapy sie zastanawaiam nad - VDS i Seedorf, ADP lub paka :)
  • Odpowiedz
@dogster: Nie zrobiłem żadnego swapa z pierwszej tury, bo akurat nie miałem dostępu do gry. Pakę też rozważam, ale będę musiał cisnąć wszystkie wyzwania (no i czekać do ostatniej tury), o ile swapy w 3 lidze w DR robi się przyjemnie o tyle SB jest #!$%@?. Atala zrobiłem, bo był tani, ma zajebiste statystyki, zajebiste workrate, 5*wf, 4*sm, kozak. Piszczka zrobiłem, bo Polak, nie zagrałem nim na RB jeszcze żadnego meczu
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: tez nie zrobilem kenta.... ale traore drogi jak na 2gw wf i dosyc slabe strzaly.
Mnie by bylo szkoda tyle obroncow, ja sie zastanawiealem nad Lala jak mialem wan bissake z PP

no to jak nie masz tokenow, a masz duzo obroncow, to moze ten seedorf, ponoc calkiem spoko jest, i w tej ilosci najlepszy wybor. a na lewej obronie jest sporo opcji juz calkiem dobrych.
  • Odpowiedz
@dogster: Dzięki za rady. W środku pola mam Firmino Scream i Sissoko Futmas. Może wrzucę swój skład. Następnym upgradem będzie Dembele RTTF, którym już wcześniej grałem i nie wyobrażam sobie innego PS/RCAM (nawet Messiego), ewentualnie mógłby tam wlecieć Garrincha. Chyba jedynym słusznym rozwiązaniem za swapy jest ta paka z ikoną.

Co do Traore to sam speed robi mega robotę.
Wojtini1996 - @dogster: Dzięki za rady. W środku pola mam Firmino Scream i Sissoko Fu...

źródło: comment_viwwuzI9287a4RplKTRQ3Fi3EG82hCCG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: ten Son mi tam wadzi, tez go mam ale nie gra mi sie nim jakos super...
przegapiles 1sza ture, masz szanse na 20 tokenow. Ja wlasnie zbieram opinie czy przypadkiem ADP nie jest lepszym wyborem niz inne za tokeny, i za Sona :) ADP za dzieciaka lubilem i w sumie mnie tez by sie wpasowal na takie spo :)

ogolnie to sklad masz lepszy duzo od mojego wiec moze sie
  • Odpowiedz
@dogster: Son jest niewymienny i nie najgorzej mi się nim gra. Mam szansę na 18 tokenów, nie na 20, bo w pierwszej turze było ich 6, a łącznie można zdobyć 24. Za Sona wleci ktoś, kto zaczynając na ŚP będzie mógł grać na LCAM in game w 4231, więc pewnie będzie to Cruyff albo Mane TOTY na mniejszym zgraniu. Chyba, że wyjdzie jakaś ciekawa karta Future Stars, którą mógłbym właśnie tam
  • Odpowiedz