Wpis z mikrobloga

@ozzi91: nie gram draftow, na poziomie dywizji od 8 do 4 nie spotkałem raczej żadnego czitera. Rynek mały i to chyba jedyna wada z tego co rozmawiam ze znajomymi grającymi na plejaku. Tylko czy dla większego rynku bardziej opłacalne jest kupowanie konsoli do jednej gry ? :)
@AniolEntropii: też nie gram draftów, jedynie jak wygrałem jakiegoś coisna z paczki to grałem, ale to tylko wkurza szukanie meczu bo znajduje Ci mecz a potem po rozpoczęciu komunikat że ziomek wyszedł z meczu.
Ja grałem od 4-div1 i ani jednego czitera nie miałem.
Rynek mały i tu jest lipa. Dziwie się, że nie zrobią jednego rynku. Ale wteyd to by im chyab serwery w kosmos wywaliło xD
@Karmel123: ikon prime jest bardzo malo i niektorych topowe faktycznie ciezko dorwac, ale ogolnie rynek w tym roku na PC jest i tak calkiem spoko, ceny wcale nie tak rozbiegle jak w poprzednich latach w stosunku do konsol, a niektorzy pisza tutaj jakby na PC byla taka tragedia, ze ciezko jest dorwac na rynku normalne zlote karty, a jest to nieprawda i podejrzewam, ze tacy ludzie to rynku na PC pare