Wpis z mikrobloga

#czasyostateczne #kosciolabogawszechmogacego # BłyskawicazeWschodu #filmyreligijne2019

CZASY OSTATECZNE – CO SIĘ STANIE ZE WSPÓLNOTAMI RELIGIJNYMI?

Zhang Tao: Starszy Gu, tym razem Pastor Huang Zebrał wokół siebie wszystkich, którzy popierają budowę fabryki i zgadzają się na przyłączenie do Kościoła Potrójnej Autonomii. Pastor Huang potrafi zwieść ludzi. Dziś większość ludzi popiera pastora Huanga. Po naszej stronie jest coraz mniej osób!
Gu Shouxin: Nigdy nie przypuszczałem, że może być tak podstępny i wyrachowany! Nie mam z nim szans.
Wang Qiang: Musimy szybko wymyślić jakiś plan! Jeżeli pozostali wierzący staną po jego stronie, to kogo przyjdzie nam prowadzić? Jak będziemy zarabiać na życie? Nasz status i źródło utrzymania przestaną istnieć!
Zhang Tao: Musimy coś wymyślić!
Wang Qiang: Tak!
Gu Shouxin: Nie martw się, usiądź. Ci którzy zostali, są przeciwni przyłączeniu się do Kościoła Potrójnej Autonomii. Niektórzy z nich byli już wcześniej prześladowani. Tych ludzi Huang Weidong nie przekona. Podział między obiema stronami jest coraz wyraźniejszy!
Zhang Tao: Huang Weidong nie da rady zwieść tych ludzi, choć niektórzy wierzący, ludzie wartościowi, dążący do prawdy, zostali wykradzeni przez Błyskawicę ze Wschodu. Słyszałem, że niektórzy codziennie odwiedzają stronę internetową Kościoła Boga Wszechmogącego.
Wang Qiang: Co?
Zhang Tao: Niektórzy nie przychodzą już nawet na spotkania. Jeśli tego nie powstrzymamy, to ci ludzie w końcu przyłączą się do Błyskawicy ze Wschodu. Póki co nie wiemy nawet, ile osób po cichu pobiera nauki od Błyskawicy ze Wschodu!
Gu Shouxin: Rząd blokuje stronę Kościoła Boga Wszechmogącego! Jak wierni mają do niej dostęp? To to jest niemożliwe!
Wang Qiang: Właśnie!
Zhang Tao: To proste! Każdy może ustawić narzędzia prywatności tak, aby wejść na stronę. Sam to zrobiłem. Ich strona jest całkiem niezła. Spójrz Mają tam wszelkiego rodzaju książki, hymny, filmy, musicale itp. Zawierają one słowa Boga Wszechmogącego i świadectwa Jego dzieła. Szczególnie dobre w ich filmach są sesje dyskusyjne, które głoszą prawdę w jasny sposób. Wiele osób je ogląda. Z tego co wiem, w wielu krajach studiuje się Błyskawicę ze Wschodu! Jeszcze trochę i wszyscy wartościowi ludzie uwierzą w Błyskawicę ze Wschodu. Restrykcje, aresztowania i represje stosowane przez rząd są nieskuteczne. Myślę, że Błyskawica ze Wschodu posiadła prawdę. Nic dziwnego, że ludzie są jej tak oddani! Wang Qiang: To jest problem! Wszyscy wartościowi ludzie różnych wyznań uwierzyli w Błyskawicę ze Wschodu, oglądając słowa Boga Wszechmogącego i słuchając Jego świadków. Jeśli wszyscy wierzący odwiedzą tę stronę i obejrzą ich filmy, piosenki, z łatwością uwierzą w Błyskawicę ze Wschodu! Starszy Gu, musimy to jak najszybciej opanować!
Gu Shouxin: Opanować? Nie jesteśmy w stanie powstrzymać ludzi od odwiedzania tej strony! Rząd nic nie zdziałał, a co dopiero my? Gdy ludzie z Błyskawicy ze Wschodu chcieli prawić kazania w naszym kościele, to nie tylko ich przegoniliśmy, ale jeszcze wezwaliśmy policję! Skonfiskowaliśmy wszystkie książki wydane przez Błyskawicę ze Wschodu, które czytali wierzący. Teraz wystarczy wejść na stronę Kościoła Boga Wszechmogącego. Fakt, że rząd nie jest w stanie ich powstrzymać, jasno naświetla problem! Ostatnio zastanawiałem się, w jaki sposób Błyskawica ze Wschodu rozrosła się tak szybko. Gdyby była dziełem człowieka, przez niego zorganizowanym, rząd już dawno by ich zmiażdżył. To, co teraz widzimy, jest naprawdę zaskakujące: Kościół Boga Wszechmogącego nadal istnieje i rozrasta się na całym świecie. Najwyraźniej słowa Boga Wszechmogącego są pełne mocy. Tak sobie myślę, że może Błyskawica ze Wschodu pochodzi od Bożego dzieła? Jeśli tak jest i pochodzi od dzieła Bożego, to ludzie nie będą w stanie jej powstrzymać!
Zhang Tao: Przez jakiś czas zastanawiałem się nad Błyskawicą ze Wschodu. Z początku, potępiałem ich i byłem im przeciwny przez plotki rozpowszechniane przez rząd. Uwierzyłem też w niektóre z nich. Później zobaczyłem, że wielu pastorów ze społeczności religijnej potępia Błyskawicę ze Wschodu. Wydawało mi się, że Błyskawica ze Wschodu nie może być prawdziwą drogą. Dlatego miałem tyle odwagi, by stawić jej opór i potępić ją. Wtedy dostrzegłem, że Błyskawica ze Wschodu, pomimo zaciekłego prześladowania przez rząd, nadal funkcjonowała. Zaciekawiło mnie to i w tajemnicy wczytałem się w niektóre słowa Boga Wszechmogącego i obejrzałem niektóre filmy. Zdziwiło mnie, że słowa Boga Wszechmogącego naprawdę mają moc i autorytet, które przekonują ludzi i przemawiają do nich. Nic dziwnego, że po ich przeczytaniu wielu ludzi akceptuje je i określa jako Boży głos. Później trochę się przeraziłem. Co jeśli Bóg Wszechmogący okaże się być powrotem Pana Jezusa? Co powinniśmy zrobić? Tyle razy potępialiśmy słowa Boga Wszechmogącego i przeciwstawialiśmy się im, że Bóg na pewno nas już przeklął! Prawdę mówiąc, obawiam się, że Błyskawica ze Wschodu może faktycznie być tą prawdziwą drogą! Jeśli to prawda, jesteśmy skończeni!
Wang Qiang: Tak!
Proszę obejrzeć:
Filmy religijne 2019 – Społeczność religijna zdegenerowała się do postaci Babilonu
Wychwalaj-Boga-Wszechmogacego - #CZASYOSTATECZNE #KościołaBogaWszechmogącego # Błyska...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach