Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo
Oddam komuś z Was w pełni sprawną kartę GTX 970 4GB
Ponieważ nie chcę się zdawać na rzut losem i wysłać ją kompletnemu randomowi, który niekoniecznie się nią nacieszy, albo sam opyli ją na Allegro, postanowiłem ludzi jakoś przefiltrować. Zwycięzcą zostanie ten (lub ta), kto najlepiej przekona mnie, że z tej karty będzie miał największą radość jako #pcmasterrace Forma jest dowolna, może to być tekst, fotka, gif, filmik, a nawet kuźwa piosenka nagrana samemu, sky is the limit. Ten, kto najlepiej mnie przekona, dostanie kartę wysłaną na mój koszt.
Macie czas do niedzieli 12/1/2020 do godziny 20:00 polskiego czasu.
Konkurs jest legitny, stawiam dziesięć lat mojego konta tutaj jako gwarancję.

Edit: zielonki dupa cicho!
Felidiusz - Mireczki i Mirunie, robię pierwsze w swoim życiu #rozdajo 
Oddam komuś z...

źródło: comment_AR3QgeVLyc0wI5IdmbQcm03jlVA3MCuP.jpg

Pobierz
  • 280
  • Odpowiedz
a mi wentylator w karcie graficznej wybuchł i mam teraz kiepskie chłodzenie przez gówno wiatrak ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam horom kartę graficzną ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@carumus1: Ha, ja tak kiedyś miałem przy Radeonie x800pro.
  • Odpowiedz
GTX 970 4GB


@Felidiusz: Brakuje mi karty graficznej, aby czasami pociupać w jakieś gierki. Żona zabiłaby mnie gdybym kupił taki podzespół za kilka stówek. W sumie wygrywając to rozdajo to tak jakbyś ocalił mi życie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Felidiusz: chłopie, ja GTAV na Radeonie HD 6870 uruchomiłem żeby tylko pograć. Udało się, wyglądało to jak Settlers FPP ale udało się. Co prawda jest głośna ale przynajmniej ciepło w domu.
  • Odpowiedz
@Felidiusz: osobiście nie potrzebuje tej karty, ale chętnie bym sprawił taki prezent dla przyjaciela, który meczy GTXa 650TI grając w wiedźmina na 28FPS, jeśli udałoby mi się wygrać kupuje mu tez od siebie SSD i zdam relacje na mikro! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@didolo03: @haaryballs: @Ebane: @Pouty: oj Panowie, nie obrzucajcie mnie gównem ( ͡° ʖ̯ ͡°) czyszczę regularnie co roku czy tam pół roku i dmucham karcherem wd3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety komputer stoi przy dywanie i dlatego tak szybko się kurzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felidiusz: Przydała by się mi taka karta. Nie musiałbym już przekładać kart w pc pomiędzy słabszą karta z 2gb ram z chłodzeniem pasywnym (skierowałem na nią wiatraczek USB żeby się nie przegrzewala xD) a mocniejsza z 1gb ram. Niektóre gry jednak wymagają 2gb do stabilnego działania, np. forza horizon 4, działa poniżej 30fps ale przynajmniej wtedy nie #!$%@?. Obydwie moje karty są warte jakieś 100zł xD.
  • Odpowiedz
@Felidiusz: @agnad: kurde, mi też padł gtx460 od MSI juz kilka lat temu. Potem miałem gtx 780, ale musiałem sprzedać kompa, bo chciałem mieć na leczenie psa (ogłaszałem to na wykopie nawet 11 mies. temu, ludzie mi radzili żebym zbiórkę zakładał, cieplutko na serduszku było, ale peceta na szczęście udało się sprzedać) i od tamtej pory lecę na HD5570, żeby chociaż filmy oglądać, bo kompa złożyłem okazyjnie za
  • Odpowiedz