Wpis z mikrobloga

Zaczynam zabawę w której będziemy opisywać jakimi kłamstwami/trollami karmili nas rodzice tylko po to abyśmy dali im święty spokój lub po to aby uzyskali zamierzony efekt. Po prostu jak bezczelnie potrafili nas robić w ch**a a my łatwowierne kaszojady łykalismy jak wykopki przeróżne zarzutki.

Mama ~ „Jesli zrobisz X to dostaniesz nagrodę”

Rzadko z ust mamy padały takie słowa (raczej nie wyznawała zasady coś za coś) wiec pomyślałem ze to musi być naprawdę coś wypasionego wiec wykonałem natychmiastowo zadanie jakie mi powierzyła chociaż wcześniej zapierałem się rękoma i nogami.

Mama ~ „A teraz w nagrodę pojdziemy na rynek oglądać jak dzieci jedzą lody”
KURTYNA KUR ZAPIAŁ!
BAWMY SIĘ I ŚMIEJMY WYKOPKI!
#heheszki #glupiewykopowezabawy #troll #zarzutkadoskonalejjakosci #mamatrolluje
kwiato - Zaczynam zabawę w której będziemy opisywać jakimi kłamstwami/trollami karmil...

źródło: comment_Pa9x2poXOK8opJs335fkbBeGsnlF7P1Z.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kwiato: miałem 6 lat i #!$%@?łem nogą stół przypadkiem i się popłakałem. Dziadek poradził mi żebym oddał stołowi, tak też uczyniłem. Tą samą noga skopałem stół i beczalem jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@kwiato : Moja żona w te święta zagrała poraz pierwszy kartą "Mikołaj widzi i nie przyniesie Ci prezentów" na moim kaszojadzie lvl 3. W życiu nie widziałem większej paniki w jego oczach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kwiato: "za zdrowie dziadka, za zdrowie babci "
Jednak najlepsze - siostra niejadek z rana, matka krzyczy "jedz, bo się spóźnisz, ale wszystko, nie mamy psa w domu"
Pies siedział smutny w drzwiach kuchni, był z nami już od kilku lat.
  • Odpowiedz
Nie ja, ale córka kumpla. Bardzo go o coś męczyła, on na odczepnego powiedział jej coś w stylu "weź zamknij oczy i idź w kierunku ściany". Po chwili mała przychodzi do niego z płaczem i mówi " nie pomogło".
  • Odpowiedz