Wpis z mikrobloga

polewka jak dwóch upośledzonych w sumie żuli może spowodować taką nienawiść ludzi do siebie :D donosicielstwo wyzwiska , wojny wiskord vs wykop , wojny między wykopem , wzajemne podejrzenia , podszywanie się , wmawianie , kłamstwa , działania na dwa fronty , psycho fani którzy na siłę próbują pomóc lub też wzbogacić się na jednym z nich , robienie na złość drugiemu , mądrzenie się i cwaniakowanie przed gówniarzami i szukanie u nich atencji przez kobiete w stanie menopauzy której wydaje się że może sobie od tak kogoś ubezwłasnowolnić , zamykanie jednego z nich na siłę w jakimś zakładzie na przymusowe (dobrowolne) leczenie , te rozkminy co poniektórych którzy wszędzie węszą spisek , albo jak na kogoś donieść i tak dalej i tak dalej :) ale w tym wszystkim po wiem tak MUREM ZA KNUREM :D HAHA jest konfiturą ale nikt nigdy w internecie nie wkur,,, mnie tak jak te babsko !
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FaXKOMEDY madre slowa. Mozna nie przepadac za jakims tam redaktorem, czy nie lubic lateksow jak najbardziej. Ale zeby az tak wdawac sie w jakies konflikty i codziennie pisac tony wyzwisk jak niektorzy uzytnicy tutaj jest rownie #!$%@? co bycie psychofanem, lateksem itd
  • Odpowiedz
@SuperSierzantPjeter: To jeszcze nic, ale jak ktoś bierze na serio wszystkie wpisy niektórych ludzi i zgłasza żeby policja się tym zajmowała to już dla mnie głupota.
Oni powinni łapać przestępców i innymi rzeczami się zajmować, a nie ingerować w jakieś wojenki internetowe między osobami którym miesza się świat wirtualny z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@dizel81: dokładnie , mnie zwłaszcza śmieszy i jednocześnie #!$%@? ta baba z tym wzdychającym głosem która to wszystko chce zgłaszać i wmawiać komuś coś np ja osobiście nie trawie pato tv ale to co ona mu próbuje zarzucić jakies dilowanie itd to jest żenada w #!$%@?
  • Odpowiedz
@FaXKOMEDY generalnie na początku to byłem jej przychylny bo zabierała strusia ze Szkolnej, a to jest coś o co zabiegaliśmy, ale na obecną chwilę to nie znoszę jej tak samo jak Strusia.
  • Odpowiedz