Wpis z mikrobloga

Vikingowie, obiecaliśmy Wam możliwość dołączenia do zbiórki charytatywnej, w której będziecie mogli dorzucać swoje GB na rzecz wybranej przez Was akcji. Zdecydowaliście się pomóc Vikingowi Łukaszowi i to na ten cel przeznaczymy kwotę uzbieraną z Waszych oddanych gigabajtów. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jak działa mechanizm?
1. Wchodzicie na przygotowaną przez nas stronę na której możecie zadeklarować liczbę GB do pobrania.
2. Za pomocą formularza generujecie dokument - oświadczenie, który należy przysłać do nas na helpdesk@mobilevikings.pl
3. Dzwonicie na nasz helpdesk (732 007 007) ze wskazanego numeru telefonu i potwierdzacie, że takie oświadczenie złożyliście. Dziś, z racji święta, telefonów już nie odbieramy, jednak możecie zrobić to jutro lub każdego następnego dnia trwania akcji (do 31.01).

Czy możnaby prościej?
Owszem, jednak zdecydowaliśmy się nieco bardziej złożone rozwiązanie, gdyż budowa systemu automatycznej weryfikacji byłaby dla nas czasochłonna. Jeśli akcja się spodoba, kolejne zbiórki będą działać lekko i przyjemnie po zalogowaniu się na konto lub w Apce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jeszcze?
Po zakończonej akcji poinformujemy o tym, ile pieniędzy udało nam się zebrać. Jeśli chcecie zostać wyróżnieni w tym ogłoszeniu, napiszcie do nas na priv, że to właśnie Wasze GB się do tego przyczyniły, a nie omieszkamy oznaczyć Was w podsumowaniu! (òóˇ)

#mobilevikings #vikingmobile #prepaid

  • 30
@Azaajaszz:

Można zapisać tak jak na screenie lub przysłać do nas wypełnioną kopiuj-wklejkę poniżej:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

GB:

Oświadczam, że:

a. jestem abonentem VikingCo sp. z o.o.

b. jestem właścicielem numeru telefonu w sieci VikingCo sp. z o.o. wskazanego na formularzu i karta SIM przypisana do tego numeru telefonu jest zarejestrowana na mnie,

c. na wskazanym numerze telefonu posiadam niewykorzystany transfer danych,

d. zgadzam się na pomniejszenie niewykorzystanej ilości
MobileVikingsPL - @Azaajaszz:

Można zapisać tak jak na screenie lub przysłać do na...

źródło: comment_p5S2YsY3v2RIgMzCOiMpiLrYFuy9UqYg.jpg

Pobierz