Wpis z mikrobloga

@Snurq: Mam specjalną szczotkę z naturalnego, delikatnego włosia.
@fstab: Właściwie każdy nowszy samochód ma lakier na bazie wody. Aczkolwiek starsze auta też się zdarzają. Ja mam Saaba 9-3 i jego czarny kolor rysuje się od samego patrzenia. Oczywiście po takim przejechaniem palcem nie zobaczysz od razu rysy aż do podkładu, ale pod słońce fajnie widać mikro ryski. Na starym lakierze nie zrobi to wrażenia, ale na lakierze który jest wypolerowany
  • Odpowiedz
@illa_a: super porysowane auta... Ignoranci nie wiedza, ale na swiezo umytym aucie jesli teraz byly brudnr to ns sloncu bedzie widac zmatowienia w miejscu tych buziek... Szczegolnie na czarnych lakierach, i tyczy sie to nawet 20 letnich aut bo brud + palec dziala jak papier scierny. W tamtym roku taki idiota czy tam idiotka porysowala mi w ten sposob klape w aucie i musialem polerowac bo w sloncu bylo widac wzorek...
  • Odpowiedz
Ze śniegiem to jeszcze pół biedy, ale pisanie np "brudas" na usyfionych autach to bardzo zły pomysł. Da się porysować lakier. Oczywiście zależy od lakieru, nacisku palucha itd. Ale znam kilka takich przypadków że napisy zostały nawet po umyciu ;)
  • Odpowiedz