Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ręce na biodrach kładzie się aby ukryć że wylewają się boczki/ma się pionowe kości bioder (nie ma płynnego przejścia z szerokich bioder do wąskiej talii). Tu tego nie ma więc niepotrzebnie zepsuła fotkę.
@Login_login: Podejście do tematu wydało mi się dość profesjonalne.

ma się pionowe kości bioder

Nigdy na takie rzeczy nie patrzałem ale teraz koniecznie zacznę się przyglądać

p.s.odpowiedz mi proszę skąd wiesz jak oszukują
@halmial123:
Żeby wiedzieć jak oszukują musisz dowiedzieć się co tak naprawdę Cię kreci. W kontekście figury najbardziej kręcą Cię szerokie biodra z bardzo płynnym przejściem do bardzo wąskiej talii. Ta maksymalna szerokość bioder nie może być w innym miejscu niż na wysokości spojenia łonowego. Czemu? Im szersze spojenie, tym łatwiejszy poród, więcej potomstwa będzie w stanie wydać kobieta (dlatego też jedną z pierwszych czynności porodowych jest zmierzenie rozstawu bioder). Płodne kobiety
Login_login - @halmial123: 
Żeby wiedzieć jak oszukują musisz dowiedzieć się co tak ...

źródło: comment_AW8r1yeqqnxkq9QVMhqQVVCnf0cVRnGT.jpg

Pobierz
@halmial123: spoko ;-)
Po prostu to coś na co zawsze zwracam szczególną uwagę, może dlatego że to bezdyskusyjny/niepopodrabialny atrybut kobiety. Twarz sobie umalują, piersi/tyłek sobie zrobią ale figury chyba nikt jeszcze sobie nie poprawił. Swoją drogą ta druga modelka, po zrobieniu z niej infografiki straciła proporcje. Idealność figury widać ale uda wyszły jakieś takie masywne, niepasujące do reszty postury przez co psuje cały obraz.
@halmial123: tak jak pisałem - kobiety z idealną figurą mają szerokie spojenie łonowe przez co mają lżejsze porody, mogą rodzić większe (a więc teoretycznie silniejsze) dzieci.

Wracając do samej figury to jak pisałem - idealna figura to... idealny, płynny łuk gdzie punktem najszerszym jest staw biodrowy a najwęższym jest talia. Natomiast nie wspomniałem o drugim końcu tego łuku. Drugim końcem są kolana. Łuk zaczyna się na tali, kończy na kolanach. Poniżej
Login_login - @halmial123: tak jak pisałem - kobiety z idealną figurą mają szerokie s...

źródło: comment_7POHqNQ8wtIJw3BunTga0L9rFnkFol0p.jpg

Pobierz