Wpis z mikrobloga

@kryniow:
Czy dobrze widzę, że tam 250 cm jest na miejsce? Jeśli tak, to zanim zdecydujesz się na 12 to sprawdź ile potrzebujesz miejsca, żeby otworzyć drzwi i komfortowo wejść do środka. Bo może się okazać, że te kilka cm "ukradzionej" przestrzeni od sąsiada przy otwieraniu drzwi uratuje Ci tyłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Współczesne SUVy czy nawet sedany mają zazwyczaj trochę ponad 2 metry z
  • Odpowiedz
@coach_przegrywu:
Czyli jak nie ma ścian w tej samej linii jak jest słup to najlepiej 12? Myślałem nad 4 ale tam jednak jest sąsiad. Nie wydaje mi się żeby wjeżdżanie pomiędzy słupami było jakieś przygnębiające. A ta linia przerywana w dól od słupa pomiędzy 12 a 13 to chyba nie jest ściana? Jest jednak napisane coś takiego, "UWAGA! Wymiarowanie i powierzchnie pomieszczeń przedstawiono w stanie "surowym"(bez tynków)". Mam rozumieć ,że
  • Odpowiedz
@kryniow:
Tylko to co szare będzie materialne, przerywane linie są tylko dla ułatwienia wymiarowania rysunku. Między miejscami postojowymi nie będzie żadnych ścianek, tylko słupy przy wjeździe, ale nie powinny być problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko z tyłu będziesz miał tynk w 12
  • Odpowiedz
@rampapapam:
Tak wracając do tematu, z własnego doświadczenia wiesz ,że różowy może mieć problem z parkowaniem w miejscu pomiędzy kolumnami? A co myślisz nad 4? Tak myślałem na początku, podobnie jak kolega @megszy
  • Odpowiedz