Wpis z mikrobloga

Wyskoczyła mi jakaś reklama z alieexpress na fb, zainstalowalam, przejrzalam kilka rzeczy, jakies sukienki, stroje kąpielowe, z ciekawości czy ludzie serio wrzucaja swoje foty w opiniach, i wrzucają :o obok strojów mi wyskoczyły jakies stringi z perłami wiadomo gdzie i pelno zdjec lasek w nich, normalnie foty z pierogami na wierzchu a na jednym nawet nadziany pieróg ( _)

Chciałam link skopiować ale tylko takie coś mi wyrzuca, zrzutów nie wrzucę bo byłby ban :o

0,04 zł | Perła stymulować g-spot seksowne bikini stringi Mini mikro strój kąpielowy bikini dla kobiet przezroczyste majtki Butt bielizna bielizna
https://a.aliexpress.com/CGgDinpKb

#aliexpress #dupeczkizaliexpress #cringe
  • 12
@Silver86: z ciuchami damskimi - nie wiem. z elektroniką i innymi bzdetami nigdy problemów nie mialem i się nie zawiodlem, ze zwrotami jak jakaś pierdoła nie dotarla też nie. Podstawa to najpierw ogarnąć oceny i komentarze. A co do czasu oczekiwania. Ostatnio rekordowo 44 dni szla gumka do włosów dla mojej różowej. Moje paczki idą średnio od 7 do 16 dni.
@Silver86: kupujesz tanio rzeczy, których nie potrzebujesz na już, zapisujesz przypomnienie w telefonie ustawiasz na za 3 miesiące i zapominasz. Po 2 tygodniach albo po miesiącu przychodzi paczka z Chin i mile się zaskakujesz. Po trzech miesiącach dostajesz powiadomienie z telefonu, logujesz się na Aliexpress i sprawdzasz co do Ciebie przyszło a co nie.
I co z tą loterią? Jak do max 3 miechów nie dojdzie to zgłaszasz, że nie doszło
@Silver86: no ja właśnie o tym mówię, już nie chodzi mi o to, że to zdjęcie tam jest, bo faktycznie różne smaczki są (np mogłoby być zdjęcie faceta w tych gatkach), tylko co tam jest przedstawione, na czym ona klęczy? :D