Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
no zgodze sie, zabronil mi isc do pracy (do ktorej sam chcialem isc bo rachunki za prad #!$%@?) to ten mi zabronił za oceny, wiec efekt jest taki ze i tak sie nie ucze ale nie dorzucam sie do rachunkow a oceny i tak średniawe
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AVATARKUBA122 ()()() ale chciałbym sie z kimś poprzytulać, pochodzic, porozmawiac, zająć sie kimś etc. mirko jest super ale nie zastąpi całej pustki
  • Odpowiedz
@AVATARKUBA122: no właśnie średnio mam cel, w sumie to tak sobie żyje jak stonka.
pobudka o 6:30
na 8 do szkoły
po 15 (lub 17) do domciu
szybkie ćwiczenie nadgarstków
granie
  • Odpowiedz
mam dosyć tego że mam 2,5 tysiąca godzin w lolu i jakies 200 w gta bo niedawno zacząłem, dosyc tego że piekąc ciasto masę ubijam ręczną trzepaczką szybciej niż zrobiłbym to mikserem, dosyć tego że udaję szczęśliwą skorupkę jajko z pleśnią w środku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@redve po planie dnia sądzę że jesteś na etapie tech więc nie dziwie się poczuciu braku. Mi towarzyszyło do 21 roku życia. Później zniko i czuję się dobrze. #!$%@? jak poebany w wota 1.5k bitew miesięcznie co daje średnio 175h miesięcznie i do przodu. Muszę zacząć pisać pracę inż a brak mi chęci i tak to jest ze siedzę na wocie, wykopie i przy anime xd
  • Odpowiedz
licbaza, ale to w sumie to samo, mi ta pustka szczególnie doskwiera teraz, jak o tym pisze to coraz bardziej boli
  • Odpowiedz