Wpis z mikrobloga

Hej, wykopki życzę wam wszystkiego dobrego w tym świątecznym czasie i pomyślności w nowym roku. Za mną 10 lat na emigracji, ale tęsknota coraz mniejsza i obowiązki rodzicielskie wzywają( ͡° ͜ʖ ͡°). Czasami wspominam tylko takie klasyczne świeta z przed wielu lat z kaszanka i naturalnym jedzeniem. W czasach dyskontów magia świat zanika i standardy kulinarne idą w dół.( ͡° ͜ʖ ͡°) Od kilku lat moje święta to egzotyczne klimaty. Dwa lata temu Jamajka, rok temu Brazylia, Rio Copacabana w Grudniu 18, teraz brazylijska teściowa w domu. Mam już dość soku z koncentratu, pora na coś innego dlatego wczoraj przygotowała dla mnie sok ze skorupy ananasa z cytryna pełne witamin i zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)Na kolacje fejao (fasola) z ryżem i pomidorami, zupa z warzyw i wołowina. Teściowa gotuje od 50 lat wiec o przygotowaniu mięsa wie więcej niż nie jeden Master Chef. Zachód Europy i kraje Ameryki Południowej Brazylia, Argentyna, Urugwaj maja duże tradycje kulinarne jeśli chodzi o beef( ͡° ͜ʖ ͡°) Każda gospodyni ma swoją unikalna recepturę przypraw, czasu przygotowania itp. Poziom mojej mother in law to standard dobrych restauracji w Am Pd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Life is good ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepszego w 2020 roku !
marniwana10 - Hej, wykopki życzę wam wszystkiego dobrego w tym świątecznym czasie i p...

źródło: comment_PNjm4xAv8sPD2niLiSWPyoOR1Z6BlQyG.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz