Wpis z mikrobloga

Wie ktoś dlaczego Google Home nie rozumie po polsku wyłączania wszystkich świateł w konkretnym pomieszczeniu poleceniem „wyłącz światło w salonie” mimo ze rozumie wyłączanie ich pojedynczo „wyłącz żarówkę 1” albo poprzez komendę „wyłącz żarówki w salonie”, a co ciekawe „wyłącz światło w sypialni” już działa normalnie.

#hue #google #googlehome #inteligentnydom
w.....y - Wie ktoś dlaczego Google Home nie rozumie po polsku wyłączania wszystkich ś...

źródło: comment_gpRGvfByucnnPvJgCSQ3lQiWm1fDZhDF.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@wysuszony: Z tego co wiem to Google pisze że się różni, nie sprzedaje też oficjalnie tych głośników u nas. Przez to mogą być problemy też z Google Home u nas.
  • Odpowiedz
@ElCidX: sterowanie światłami w mieszkaniu, ustawianie timerów, sterowanie muzyką i TV, jakieś pytania "wikipediowe". Dopiero poznaję funkcje i już wiem że jak polski wejdzie oficjalnie to biorę jeszcze 1 albo 2 do innych pomieszczeń. Mega mi się podoba że możesz zadawać pytania tak naturalnie, a nie jakieś sztywne komendy głosowe. Sam głośnik jak na 120zł to gra też całkiem znośnie, więc nawet jako radyjko w kuchni się nada, a praktycznie nie
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony Mirku pomoglbys mi? Podpialem wszystko pieknie pod google home, zarowki dzialaja na przycisk wlacz/wylacz ale za cholere nie moge tym ok google wlaczyc tego swiatla ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wyszukiwarka google mi szuka zapytan tylko...

Philips Hue jest rowniez skonfigurowany
  • Odpowiedz
@fotszyrzk: mówisz o aplikacji czy fizycznym urządzeniu Home? Najprostsza komenda bez określania pomieszczenia czy konkretnych świateł w stylu „turn off/on the lights” robi cokolwiek?
  • Odpowiedz