Wpis z mikrobloga

@MirekWyznajeAnonimowo: Autor pewnie myśli że stare zgruzowane e36 czy e46 jest lepsze niż saab albo inne auto. Każdy jeździ tym co mu się podoba, czy przód napęd czy tył ważne żeby się miało przyjemność z jazdy, nie każdego stać na auto za 100 tysięcy.
  • Odpowiedz
@kubaszub: uwazam, ze jesli kogos nie stac na porzadne mocne auto, to powinien jezdzic zwyklym, porzadnym autem ¯\_(ツ)_/¯ mocne saaby to auta dla biedakow, ktorzy mysla ze wylecza ta moca jakies kompleksy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@miret210 turbo w niemodzonym B205 czy b235 i regularnie serwisowanym robi spokojnie 250k km (jest szereg marek w których turbo pada wcześniej). Kaseta zapłonowa? Od 50k km do 150k km. Rozrząd? W serwisowanym jeździ do 200k km.. dobrze jest wyjąć silnik zeby go zrobic porządnie i elegancko na lata. Panewy, wycieraja się, inspekcja po 100k km i co 30k km. Nie zapomnjj ze misa i smok wymagają czyszczenia co jakiś czas,
  • Odpowiedz
@miret210 b207 się udał, 5 generacja do najlepszy nie należy, biedaki z komplekasmi ich nie kupują od tego jest ę60 i ę90.. ale kolego są jeszcze B202, B204 i b234. Saaby stały się popularne ze względu na coraz niższą cenę i powtarzanie glupot na temat marki. Mam sąsiada ktory kupil B235 z nalotem 290k od szweda, wsadzil mu LPG i śmiga aż miło, dziś bryczka ms grubo ponad 300k km i
  • Odpowiedz
@TrionicSe7en: ale skąd taki atak na mnie? Te auta mają już po 20 lat, myślisz, że te auta mają 100tys przebiegu? Większość tych aut ma już dawno przejechane po 200-250tys i wymaga właśnie dużego wkładu jaki napisałeś wyżej - wymiana rozrządu, kasety czy turbo.

Sam jeździłem saabami 3 lata i wiem jak zajebiste te samochody są.

Każda inna marka ma swoje bolączki o których trzeba pamiętać, teraz jeżdzę gównianym według dużej ilośći osób tutaj bmw e90 z gównianym
  • Odpowiedz
@TrionicSe7en: Ano brakuje mocy, miałem francuza, szweda to zachciało mi się szwaba i w sumie bardzo fajne samochody ale brak mocy. Diesla nie chcę i nie lubię a z innych silników benzynowych w sumie to mogłem kupić jeszcze tylko 3.0 ale za mało ofert i cena dwa razy większa więc zdecydowałem się na ten n46. Od roku nim jeżdżę i nie narzekam, na miasto i spokojną autostradę jest w sam
  • Odpowiedz
@miret210 tak myślałem.. też nie lubię diesla ale 3.0d R6 od BMW to jest rewelacja i inna bajka koszta jakie są przy zajechanych egzemplarzach. Dodam ze przywalaja sie do tego ze saab to FWD, przecież to sa komfortowe auta do dynaicznej jazdy a nie sportowej może Aero troche sportem pachniał ale gdzie tam. Takie kanapy na kołach z mocnym silnikem. Ten H od mema pewno jezdzi uno i sie przywala.
  • Odpowiedz