Wpis z mikrobloga

@KuliG: w piechowicach i leśnej (jest ten sam gościu) to chyba najlepszy specjalista jakiego widziałem (i to pewnie dzięki niemu haha, bo mi dobrze dobrał szkła)
  • Odpowiedz
@Nahcep: Podkańscy czy ten trochę dalej? Kiedyś w tym drugim robiłem badania na uczelnie i muszę przyznać że faktycznie dobrze do tego podchodzili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KuliG: tak, Podkańscy - robię tam odkąd noszę okulary, czyli prawie dwie dekady, i jestem zawsze zadowolony, a ostatnio robili mi przy okazji optometrię właśnie
Raz byłem na Słowackiego tuż przy Magistrackim i też było ok, ale to było het het dawno
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nahcep dzwoniłem stwierdzili że nie dobierają korekcji jak nie kupujesz u nich okularów xD, nie ma to jak sobie ucinać dochód.
  • Odpowiedz
@KuliG
Polecam Agnieszkę Marchewkę we Wrocławiu, gabinet na kompletnym #!$%@?, ale świetnie dobrała mi szkła przy dużej różnicy wad i astygmatyzmie (nie trzeba robić tam okularów, sam dobór chyba 80 zł). Wspomniany wyżej Młodkowski z Jeleniej bał się dać mi mocniejsze szkło na słabsze oko, właśnie ze względu na dużą różnicę, i chodziłam tak na pół ślepa xp
  • Odpowiedz