Wpis z mikrobloga

  • 140
Zapoznałem się z #afera i mam pewne przemyślenia.
Kurła kiedyś to na wykopie byli wolnościowcy. Kiedyś tu byli ludzie ciekawi świata. Nikomu nie przeszkadzało gdy członkowie # narkotykizawszespoko albo # alkoholizm niszczyli sobie życie. Pamiętam jak wszyscy śmiali się z faceta który usiadł gołym tyłkiem na słoiku a ten słoik pękł. Nikt go nie stalkował bo nie łamał prawa. Każdy się pośmiał i żył dalej swoim życiem. Gdyby obecna afera wybuchła 5-7 lat temu to większość stwierdziłaby "ale ludzie mają nasrane pod kopułą" i przewijała dalej. Normalna ciekawostka jak to, że foki gwałcą pingwiny. Dlaczego nie pozwalamy ludziom błądzić? Każdy ma wolną wolę i nikt nie powinien zabronić mu upadać na dno. Sam król Korwin zawsze powtarzał "Menel pełni bardzo ważną społeczną funkcje. Jest przestrogą dla innych". Wszyscy mamy różne wartości i granice moralne. Jeśli chcesz żeby ktoś bzikał twoją różową to nie mam z tym problemu dopóki nie każesz mi jej bzikać. Dyskutujemy zamiast zgłaszać do prokuratury.
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@dzerald: ja mam wrażenie ze problemem tego portalu jest to że kiedyś zjeby siedziały na czanach bo nikt ich nie akceptował a od pewnego czasu bycie #!$%@? stało sie publicznie akceptowalne na tyle ze przenieśli sie na wykop.

Wystarczy zobaczyć na przykładzie beki z papieskich memów. Jeszcze kiedyś, z 5 lat temu za te najbardziej #!$%@? poszły by bany a teraz lądują w gorących ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dzerald: Bo wykop to taka polska w pigulce. Polaryzacja spoleczenstwa i wojna polsko polska trwa w najlepsze a nawet sie zaognia.
I to prawda ze z 90% ludzi sobie po prostu zyje z dnia na dzien, czasem sie #!$%@?, czasem przytaknie ale ogólnie ma #!$%@? i chce po prostu zeby im bylo dobrze.

Tak samo jak wiekszosc wykopków po prostu sobie przewija mirko zapisujac co lepsze memy i wykopujac co ciekawsze
  • Odpowiedz
Wystarczy zobaczyć na przykładzie beki z papieskich memów. Jeszcze kiedyś, z 5 lat temu za te najbardziej #!$%@? poszły by bany a teraz lądują w gorących ¯(ツ)


@Czokowoko: Co, przecież teraz nawet łagodne cenzo jest od razu usuwane, usunęli nie raz mi i mojemu ziomkowi, inne mirki też o tym pisały.
  • Odpowiedz