Wpis z mikrobloga

@boyka7777: Chwalisz się, czy żalisz?

Poczytaj ulotkę, tam masz wypisane skutki uboczne. Każde nieumiejętne stosowanie leku mnoży szanse wystąpienia negatywnych efektów i zaniku możliwości wyleczenia. Więc po co to brać, jak się chleje?
  • Odpowiedz
@boyka7777: poza zerwaniem filmu przy większych ilościach nie zauważyłem problemu. Piłem na paro i nawet nie przestała działać za bardzo. Dzisiaj testuje z fluoksetyną xD
  • Odpowiedz
@boyka7777: @Giac: biorę paro od kilku lat, na sen jeszcze wrzucam trittico. Pije normalnie, czasem #!$%@? jak szpadel. Póki co wszystko gra tylko na następny dzień depresja. Paro jem 40mg dziennie więc w sumie mała dawka to to nie jest
  • Odpowiedz
@boyka7777 @Vegonator trittico też biorę. A propo depresji na następny dzień to mam całkowicie odwrotnie - minimalnie podniesiony nastrój. Teraz na fluoksetynie 20mg, paroksetyna 30mg też miała podobnie.
  • Odpowiedz
@Giac: czyli wychodzi na to, że i tak wszystko zależy od organizmu :) mi lekarz prowadząca tłumaczyła że alkohol zaburza pracę neuroprzekaźników i organizm potrzebuje trochę czasu żeby znów wejść na swój tryb.
  • Odpowiedz