Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
myślę czy pisać z życzeniami do rodziny z którą nie utrzymuje kontaktu, moi rodzice są po rozwodzie dobre 5 lat, nie widziałem ojca 2 lata, z dziadkami od jego strony tez nie utrzymuje kontaktu, mimo iż byli zawsze dla mnie w porządku i całe dnie u nich przesiadywałem tak po rozwodzie i gdy mama wystąpiła do nich o alimenty, bo stary nie płaci tak przestali się do mnie odzywać, ciocia i wujek też. dziś brat dostał smsa od ojca „wesołych i pogodnych świat, dla również”
pisac chociażby do ojca jakiegoś smsa? totalnie nie wiem co napisać po tych latach kiedy się nie widzieliśmy ani nie utrzymywaliśmy kontaktu, do dziadków tez kusi się odezwać... co myślicie? ostatnio jak dziadek przejeżdżał na mieście to podobno był we mnie wpatrzony jak w obrazek jak mnie zobaczył (kolega mi mówił), a mi głupio było się na niego spojrzeć i zawsze odwracam głowę #rodzina #pytanie #pytaniedoeksperta #swieta #przemyslenia #kiciochpyta #rozwod

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Odezwij się do dziadków. Oni nic nie zawinili a tylko cierpią.
Do ojca też się odzywaj, w końcu to Twój ojciec. To że się rozstał z Twoją matką nie znaczy że jest kimś gorszym. Sam rozstałem się z kobietą i mam córkę 14 lat. Nie jest to łatwe.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz, wydaje mi się ze czasem trzeba czasu, zeby zrozumieć co jest najważniejsze... ja kiedyś nie dałem mojemu rozwiedzionemu ojcu szansy. Po jego śmierci bardzo załowałem tego tym bardziej ze potem dowiedziałem się troche szczegółów które zweryfikowały moje spojrzenie na niego.Teraz jestem w separacji i staram się jak mogę zeby okazywać uczucia i spotykac sie z synem. Moze twoj ojciec teraz obawia się ze go odrzucisz ale próbuje nieśmiało
  • Odpowiedz
tomek: Podziękuj matce, że tak #!$%@? ci życie. W większości przypadków zachowanie matki, chęć wyżycia się na ex prowadzi do takich rzeczy które opisujesz. W sumie państwu też możesz podziękować, bo zamiast propagować opiekę naprzemienną to tworzy polsieroty jak ty.
Ps. Ile matka dostali alimentów od dziadków? Raczej grosze typu 100zl, bo raczej może się starać o alimenty dodatkowe a nie główne za twojego ojca. Za takie pieniądze matka zniszczyła ci
  • Odpowiedz