Wpis z mikrobloga

Oglądałem przy wódeczce z ziomkiem Dallas - Toronto tak do 7 minuty 3 kwarty i tak do mnie mówi:
-Blowout jak nic, nie ma co oglądać. Zobacz jaki Raptors mają no defense już.
Dawaj pokaże Ci coś śmiesznego, potem top 10 akcji LBJ i poczekamy na Boston btw. jakiś spoko dokument o Russellu leciał przed meczem.
- Ja odpowiadam, że to co grają Raptors dzisiaj, to nie wierzę w to, ale nie takie rzeczy się działy i doskonale o tym wiesz (kumpel jak ja interesuję się NBA od wielu, wielu lat, chociaż przy Waszej wiedzy jak czytam tag, to ja i tak czuję się jak leszczyk), więc może i powrócą.
Chociaż bez Siakama i Gasola w to nie wierzę, patrząc jaką kupę gra Lowry i VF.

No i cyk przełączone na YouTube i zamiast historycznego comebacku, obejrzałem sobie ten filmik, najlepsze dunki w historii i najlepsze 10 akcji LBJ all the time xD
A to wszystko dopełniając kompilacją najlepszych wypowiedzi A.Smitha, gdzie m.in. kłócił się z LaVarem twierdzącym, że łyka Jordana w 1 na 1 xD
One thing left to say - Nice!

Właśnie sobie highlightsy obejrzałem z drugiej połowy i....no szacun dla Kanadyjczyków, full respect ( ͡ ͜ʖ ͡)

#nba
dradziak - Oglądałem przy wódeczce z ziomkiem Dallas - Toronto tak do 7 minuty 3 kwar...
  • Odpowiedz