Wpis z mikrobloga

@igNoble: @RoHunter: @Futsalista_cisowianka: Może nie jest to kwestia naukowa, ale np. wg UE i polskiego prawa ryba to nie jest mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99so

Zarówno polska, jak i unijna definicja mięsa nie zawiera ryb, które są traktowane z urzędowego punktu widzenia jako odrębny od mięsa rodzaj żywności, podlegający innym normom etykietowania i przetwarzania.

Mięso – mięśnie szkieletowe uznane za zdatne do spożycia wraz z przylegającymi tkankami: łączną, kostną i tłuszczową oraz takie narządy wewnętrzne, jak: wątroba, nerki, żołądek, ozór, mózg, płuca itp. Określenie stosuje się głównie do ciał różnych gatunków zwierząt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ganja_farmer: nie używa się rivanolu do głębokich, ropiejących ran. Takie rany się leczy codzienną toaletą i dokładnym płukaniem oraz antybiotykiem ogólnym.
Nie chcę Cię krytykować, tylko szczerze radzę. Prawie codziennie zajmuję się takimi pacjentami.
  • Odpowiedz
  • 0
@lordwiseguy_prime stary, na temat leczenia zwierząt na pewno więcej wie ode mnie weterynarz. Ty dla mnie jesteś tylko mireczkiem na wykopie i nie mogę zweryfikować tego czy rzeczywiście ty też masz pojęcie ma temat weterynarii czy tylko przeczytałeś kilka książek na ten temat. Dlatego wybacz ale jednak zastosuje się do zaleceń weta (ʘʘ)
  • Odpowiedz