Wpis z mikrobloga

I jest i u mnie :) #wykopaka #wykopoczta
Dziś dotarła i do mnie zacna paczuszka od @szuwarek-mini i jego drugiej połówki :)
Cieszę się z listu który otrzymałem i że zawarliście w nim wiele nawiązań do mojego opisu, który uważam że był i tak dziwnie opisany :D a wy podołaliście zadaniu jakim jest sprawienie mi mini przyjemności :)
Oczekiwania czy są spełnione? O TAK! , moment gdy otwierałem paczuszkę przedarło się O TAK ! sama wgl paczka była ciężka, ale każdy produkt który starannie zapakowaliście ja za to szybko niszczyłem w poszukiwaniu niespodzianki ;)
Piwo Janusz i Grażyna, nigdy nie piłem nic z polskich browarów rzemieślniczych więc pora spróbować :) Chociaż tylko raz znajomy przywiózł mi do Niemiec Raciborskie Zielone , piwo które wygląda jak ludwik ;D ale to nie o tym mowa :)
Kawa- idealny prezent :) Mimo iż wolałbym w nasionach to jednak sypana zawsze przyda się na jakiś fotoplenerach w górach albo lasach w godzinach porannych!
Książek dawno nie czytałem w papierach głównie na ebooku :) więc miło coś znowu mieć polskiego i w klasycznej odsłonie, trafiliście bo akurat tej książki nie posiadałem w kolekcji
A za większego kotka LWA :) Serdecznie dziękuję będzie teraz stał i dumnie patrzył na mnie z nad telewizora!
A w paczce suprise było - zeszyt ( przyda się gdy będę robił zdjęcia analogiem i będę zapisywał gdzie i na jakich wartościach robiłem zdjęcie ), niedziałający liść długopis ;D, i litera E do przylepienia gdziekolwiek.
Ciasteczka zjem ;D chociaż musiałem je przesypać bo jako jedyny ucierpiał drogę od Ciebie do mnie w Niemczech ;)
A zapach od nich rozprowadzał się po całym pudełku
Jeszcze raz dziękuję wam :) Oby moja paczka tak samo się spodobała jak ta wasza mi :)
Nie wiem co więcej napisać brak słów :) dziękuje i życzę wam również Wesołych i Spokojnych Świąt :)
Pobierz KowaziS_ - I jest i u mnie :) #wykopaka #wykopoczta
Dziś dotarła i do mnie zacna pac...
źródło: comment_coHjAtNmKhJlNnIZSMIjIWeF6WJafMOw.jpg
  • 1
@KowaziS_: Cieszę się, że wreszcie dotarła! Zwłaszcza, że historia z jej nadaniem była dosyć ciekawa. Awaria systemu do nadawania, dobór opakowania (podobno folia stretch się nie nadaje i naliczają za to opłaty +500%, a pośrednik z którego skorzystałem zwłaszcza). Co ciekawe, być może jeszcze zawołam, że jednak wysyłka kosztowała 7x więcej niż cała paczka. Takie są podono standardy w wykryciu nieprawidłowości paczki. Na szybko więc organizowałem dodatkowe zabezpieczenie, żeby papier dekoracyjny