Wpis z mikrobloga

@Pjoter101410: aaa i jeszcze wtedy Loki sie chyba z ta Lena spotykał, ale na ostatnim lajcie u siebie przyznał ze Lena go juz nie chce i Sidowi zaczęła miłość wyznawać. Monka #!$%@? dwa związki strusia i konona; lokiego i lene. Famme fatale dosłownie :D
  • Odpowiedz
@Loki_an: nie żałuj narazie póki co dzięki Tobie struś znikł ze szkolnej, gorzej bedzie później jak Sid go wycycka na kasę to zapewne Ty również zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karno-sądowej przez Prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Loki_an: to zabawne ile już osób "żartowało" w tym uniwersum i ile osób "nie chce już mieszać tego uniwersum" odcinając się definitywnie. To jakaś plaga kłamstw i robienia z siebie durni w necie...
  • Odpowiedz
@Loki_an: ty sie odciales, ale Twoja dziewczyna przecież na pierwszej wizycie Monki w Belwederze była z nią i nagrywała z przyczajki jak Konon majora od śmiecia wyzywa. Także juz nie wiem co rozumiesz przez „nie mieszam” skoro sama sie miesza.
  • Odpowiedz
@Loki_an: Spoko zapomniałeś jeszcze o lajcie, który dotyczył szkolnej ostatnio :) Ugułem chciałem podziękować, że normalnie odpowiadasz na pytania a nie odbierasz tego jako atak jak pewna zakompleksiona, gruba,ruda i zakłamana osoba...
  • Odpowiedz