Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak ująć to w słowa, żeby każdy uwierzył, że wykopaka od @MrPickles, to nie zwykła paczka, ale coś więcej. To już moja 3 edycja i nikt tak się nie zaangażował jak on. Ze świecą można szukać takich mirków. Niesamowite, że ktoś kompletnie obcy wkłada tyle serca, żeby sprawić komuś innemu przyjemność. Prezenty mogły być kompletnie nietrafione, ale to jaką troską otoczył moją osobę zasługuje na medal. Odkrywając kolejne prezenty miałam wrażenie, że zna mnie lepiej niż ludzie, którzy znają mnie 20 lat. One są moje, dla mnie i tylko dla mnie.

Swoją drogą coś dziwnego stało się z moim psem, kiedy otwierałam paczkę. Zaczęło się od intensywnego wąchania, potem zaczęła jeść papier z pudełka i nie chciała przestać. Nie mogłam zrobić zdjęcia bo za wszelką cenę chciała dostać się w pobliże paczki. Stawiam, że tak zwabił ją ten piękny zapach własnoręcznie robionych pierników, ale skomlała nad nią okrutnie. A to nie jest jej normalne zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Cudowny, termiczny kubek Liverpoolu chwycił mnie za serce. Tak samo jak breloczek. Ja się z nimi już nigdy nie rozstanę. Kawa z rana tylko z niego, a brelok przy kluczach będzie zawsze. I zawsze będę pamiętać od kogo to wszystko dostałam :3

Skądinąd. Aromatyzowane kawy i herbaty, to coś co kocham najbardziej na świecie. Tak samo jak Michauki Biauki :> I lukrecja. Nie wspominałam o tym, ale @MrPickles gdzieś tam w odmętach wystalkował moją największą miłość. Uczta dla podniebienia mnie czeka.

Książki nie czytałam, ale jak przeczytam, to Ci dam znać. A polandball będzie za rok przekazany zgodnie z zapoczątkowaną przez Ciebie tradycją!

Bardzo Ci dziękuję za wszystko, a szczególnie za list. Jesteś najlepszy. Nie mogłam lepiej trafić. I każdemu życzę takiej pary.


#wykopaka
Pobierz magnes125 - Nie wiem jak ująć to w słowa, żeby każdy uwierzył, że wykopaka od @MrPick...
źródło: comment_fdvhGg5o3CY3lUOmoejV9apiJypTMgHG.jpg
  • 7
@magnes125 bardzo się cieszę, że paczka Ci się spodobała () starałem się jak mogłem, by była jak najbardziej dopasowana do opisu i do Twojej aktywności do ludzi.

Może po prostu mam w sobie dużo empatii i zwyczajnie znam się na ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak powiedziała mi przynajmniej dziewczyna mojego przyszłego szwagra.

W każdym razie - niech kubek służy Ci