Wpis z mikrobloga

  • 1
O co chodzi? Co się w tej grze wydarzylo?!?! Gram w fife od 14tki. Fut odkrylem dopiero w 15tce. Odkąd gram w Fut zajmuje środek stawki. Jestem z tym pogodzony. Zadne goldy, elity - co edycja to mój poziom waha sie pomiędzy 4-6 liga.
Do czasu.
Do tej edycji. Właśnie kua walcze o utrzymanie w 8 lidze. Zaraz wyskoczy mi kominikat zebym się nie kompromitował i żebym w to nie grał. To jest jakaś porażka. Gram od premiery a nie moge się nauczyć grać w te zj*na gre.

#fut
  • 10
  • Odpowiedz
@e__e: zacznij od jockeya w obronie, a w ataku potrzeba cierpliwosci, nie zrazaj sie wynikami, bo za chwile znow w DR bedzie trudniej przez icon swapy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dulux23 tez. Zauwazylem ze często strzelają mi bramki jak lecą całą #!$%@?ą do konca i wtedy podanie ziemią do tyłu i gol. Nie umiem się przed tym bronic.
  • Odpowiedz
@e__e: bo to jest glitch, po prostu odcinaj mozliwosc zejscia do lini koncowej, ale musisz tez przewidywac czy nie zejdzie do srodka wtedy, kwestia wyczucia rywala jak gra
  • Odpowiedz
@e__e: w obronie L2 + R2 i odbiór tradycyjny. Przede wszystkim nie możesz wychodzić obrońcami zbyt wysoko jak się da to wogole nie wychodz staraj się wracać do obrony większością składu czy to napastnik czy pomocnik i właśnie nimi odebrać piłkę rywalowi. Kolejna sprawa zmiana zawodnika prawym analogiem. Wyczuć rywala i w odpowiednim momencie przeciąć podanie. Nie wbiegać w pierwsze tempo i iść w pojedynkę. Nie da się tego nauczyć od
  • Odpowiedz
@Renden: grałem i tak i tak jak masz bocznych z wysoką staminą to niekoniecznie. U mnie Walker if biegał do ataku i wracał na luzie do obrony bez luki ale on ma tempo over 90 także różnicy nie było. Ale zostałem przy zostawiaj z tyłu i tak gram.
  • Odpowiedz
@Renden: to zależy w jakiej formacji, jak gram 4-1-2-1-2 (2) to to ustawienie z rozwijanego menu podczas gry "ofensywni wahadłowi" jest OP, nie potrzeba przerwy w grze żeby to działało tylko automatycznie boczni obrońcy podchodzą do przodu i można ładnie rozrzucić z prawej do lewej. bardzo fajna opcja jak ktoś gra tym ustawieniem tylko trzeba wiedzieć kiedy tego użyć
  • Odpowiedz