Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy bo mnie już strzela. Mam laptopa dell m6700. Pare dni temu coś się zaczęło psuć ale zawsze po paru chwilach działało. Wczoraj natomiast zepsuło się na amen. Mam na myśli dziwne zachowanie komputera. Jak baterie mam włożona i ładowarkę podłączona to pokazuje mi ze nie ładuje i mam 90%. Jak bateria niezłożona a ładowarka podłączona to pokazuje mi 255%. Komputer niesamowicie laguje. Dzisiaj zrobiłem formata- nic nie pomogło. Zaktualizowałem bios- nie pomogło. Zrobiłem diagnostykę w biosie pokazało mi ze bateria jest na końcu życia. Czasem przy uruchamiania pokazuje się komunikat ac power adapter and type cannot be determined. #komputery #pcmasterrace
  • 6
@tRNA: Nie zależy mi na baterii... nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Komputer na zasilaczu powinien chodzić płynnie a nie chodzi a do tego pokazuje jakieś dziwne wartości
@tRNA: Powiem tak. Bez baterii wcześniej działał. Najbardziej zastanawia mnie te 255% naładowania mimo ze nie mam baterii włożonej. I wiem ze to jest powód czemu komputer tak niemiłosiernie laguje bo godzinę temu na 2 minuty udało się to naprawić nie wiem jak i superancko chodził
@becvvv: samo się naprawiło, serio xd ale zanim się ogarnęło to używałem throttlestop którym wymuszalem 100% taktowania procesora bo nie chodził mi na pełnych obrotach