Wpis z mikrobloga

#netflix #netflixrodzina #oszukujo

Nie wiem czasem czy mnie nie oszukano :/

Szukalem rodzinki i napisał do mnie @paszkowsky. Wszystko ustalone, przelalem za poł roku z góry. Dostałem login i hasło ale poprosiłem o info na jakim koncie mam oglądać (bo ponoć się jedna osoba wykruszyła) żeby je zrobić pod siebie i niestety ale od 2 dni nie mam kontaktu z gościem, pisze na wykop, dzwonie i pisze smsy i nic. Kompletnie nic!

@Etmon @cactooz @mateusz-mati1 . czy wy też nie daliście sie mu naciagnąć? Pytam bo widze ze go obserwujecie a ostatnio szukaliście rodzinki...

@paszkowsky oddaj kase i se poszukam nowej rodzinki albo weź się w ogóle gosciu odezwij
  • 25
  • Odpowiedz
@Insiders nie rozumiem jak można dzielić się kontem z osobą z drugiego krańca Polski.
Bierze się jakiego znajomego którego znasz i masz do niego zaufanie. Możesz tak jak ja ze współlokatorem. Jak nie masz z kim a Cię nie stać prostu zrezygnuj. Na tym się świat nie kończy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: tu nie chodzi o to ze nie stać ale oszustwo zawsze powinno być piętnowane a nie biernie sie temu przyglądać... Gosciu na wykopie od roku i taki krętacz. Administracja powinna się tym zająć
  • Odpowiedz