Wpis z mikrobloga

Muszę zmienić telefon, ale nic mi się nie podoba. Ma ktoś tak? Wczoraj byłem bliski zamówienia iphone’a xs max, ale dzisiaj dotknąłem go w sklepie i w sumie meh - zero zajawki. 11 pro też paskudny. Niestety wydając 4 czy 5k na telefon, chciałbym ładną słuchawkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Panie, po ajfonie 5 to już nie ma ajfonów #apple
  • 24
  • Odpowiedz
@wirvzkv: bo jest do dupy. #!$%@? zdjęcia, zamula a do tego chyba dali mi wadliwy bo jak np siedzę na fb czy ig i chce wyjść to przez chwile pojawia mi się zielony pasek na gorze jakbym np z kim rozmawiała XD serio nie polecam. Może lepiej jak już chcesz się bawić a jabłka to kup ten nowszy bo ma zajebisty aparat.
  • Odpowiedz
@Harmideron: A ja mam prawo napisac, ze sie zali, ze to niekonstruktywne, ze to strata czasu i ze nikt nie lubi stekajacych bab. Na rynku jest wybor. Nie podoba sie? Uzywaj noki 3310 ale na boga, nie stekaj i nie obwieszczaj tego calemu swiatu. A Ty nie rob za bialorycerza i adwokata.
  • Odpowiedz
@Harmideron:
Nie mam prawa? Bo kto tak powiedzial xD? Bialorycerz?

Mam gdzies, kto co sobie uzywa, kupuje i mysli - uwazam ze jak ktos chce jojczyc to ma od tego tagi gownowpis, a nie ogolnodostepne tagi. Nie kazdy kto je obserwuje ma ochote czytac wynurzenia pochwiary w trakcie cieczki. Won na czarnolisto.
  • Odpowiedz
  • 0
@Harmideron: A ja mam prawo napisac, ze sie zali, ze to niekonstruktywne, ze to strata czasu i ze nikt nie lubi stekajacych bab. Na rynku jest wybor. Nie podoba sie? Uzywaj noki 3310 ale na boga, nie stekaj i nie obwieszczaj tego calemu swiatu. A Ty nie rob za bialorycerza i adwokata.


@Rupertciak: Nie podoba się wpis? Czytaj inny ale na boga, nie stękaj i nie obwieszczaj tego
  • Odpowiedz