Wpis z mikrobloga

Witam was tego pięknego wieczoru. Moja przygoda z fifą właśnie się kończy, 15 milionów sprzedane i w tym momencie mogę szczerze polecić supercoinsy do których sam początkowo nie byłem przekonany. Cała transakcja od zlecenia do przelewu nie trwała dużo więcej niż tydzień. Do tego bardzo dobry kontakt poprzez ich stronę na fb. Więc jeśli ktoś się zastanawia gdzie sprzedać to lepiej odrazu za ich pośrednictwem - nie ma czym się martwić. Na koniec cudowna bramka lucasem w miniony weekend. Życzę powodzenia w dalszej przygodzie z cudowną nieoskryptowaną grą i brakiem delay'u mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut
Blazej777 - Witam was tego pięknego wieczoru. Moja przygoda z fifą właśnie się kończy...
  • 6
  • Odpowiedz
@niewiemdlaczegoniemamnicka: Co masz na myśli? Jeśli chodzi o moje inwestycje to początkowe fazy to był akanji, potem lucas i rashford. Jakoś 1,5 miesiąca temu zacząłem inwestować w ovr 87-88, czyli np. ederson i alisson. Ostatni miesiąc z braku chęci spędziłem na samym pique, bo to był dobry sniping filter wraz z busquetsem i albą :)
  • Odpowiedz