Wpis z mikrobloga

Posiadam telewizor Philips 55PUS7334 i Soundbar Philips HTL1510B. W soundbarze słychać delikatne syczenie, tylko kiedy odtwarzany jest dźwięk. Syczenie występuje niezależnie od poziomu głośności, zarówno telewizora jak i soundbara. W dzień to nie przeszkadza, jednak w nocy, kiedy chcę obejrzeć coś stosunkowo cicho to szum jest niesamowicie rozpraszający. Kiedy podłącze telefon do soundbara to problem nie występuje. Jakieś rozwiązanie mirunie?
#tv #telewizor #telewizory #soundbar #audio #dzwiek
  • 14
@elbankiero: znalazłeś może rozwiązanie problemu? Mam taki sam zestaw no i nie powiem, denerwuje mnie to strasznie. U mnie szumi tylko soundbar przy podłączeniu czegokolwiek jackiem i przez bt. Kupię jeszcze optyka na dniach i spróbuję. Chociaż podejrzewam że będzie dalej tak samo.
@czeski-film: Kabel nie pomógł. W dodatku przez połączenie przez jacka grają zarówno głośniki telewizora i soundbar a jak wyłączę głośniki telewizora to nie mogę sterować głośnością za pomocą pilota od tv, a ten od soundbara jest niewygodny.
Chyba rozwiązałem zagadkę xd u mnie pomogło odstawienie suba na bok od listwy grającej (wcześniej stało jedno pod drugim) i póki nie mam kabla optycznego podłączenie przez bt. Spróbuj, może i u ciebie to będzie działać.
Witam. Posiadam tv Philips 43PUS7334 czyli taka sama seria i mam identyczny problem. Soundbar JBL 2.1. Ogólnie posiedziałem przy tym trochę i moim zdaniem jest jakiś problem z Bluetooth w TV (może to jakiś problem globalny). Pytanie jak się do tego ustosunkuje Philips.
Rozwiązania są dwa - u mnie działają:
- podłączenie tv do soundbara kablem optycznym. Niestety minusem tego rozwiązania jest to, że musicie sterować dźwiękiem pilotem od soundbara czyli cały