Wpis z mikrobloga

Odłożyłem pada przy 3:1 w 45 minucie, jest 90 i 7:1, ziomek ze składem za kilkanaście milionów jak nie więcej po każdej bramce robi uciszanie i biegnie do kamery z cieszynką oglądając wszystkie powtórki xDDD chyba najprzyjemniejsza i najzabawniejsza rzecz w tej LW jaka mnie dziś spotkała xD edit: o, notowany na futwizie xD że też się ludziom chce tak tracić czas
#fut
  • 9
@Elijahu: bo odłożyłem pada? XDDD zaczynając raczej każdy normalny człowiek liczy się z tym że mecz będzie trwał te 16 minut, nie mam zamiaru oddawać meczu i tracić 400 pkt do rivals bo jakiś robak chce inaczej xD a jak ktoś robi z 16 minut 30 to chyba jednak Twoja diagnoza jest inwalidą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Raul777: dlaczego robak? Bo wygrywał i miał lepszy skład? No i jak ci zależny na tych punktach i masz te 16 minut zarezerwowane to graj normalnie, a nie jakieś gówno #!$%@?. I to dla tych kilku punktów, godności trochę... Jak ci się nie chce grać to zrób rq jak człowiek. A koleś z którym grałeś pewnie uznał, że chcesz mu zrobić na złość i zabrać trochę czasu, zresztą miał rację, więc
@DrNo1991: przeczytaj jeszcze raz to co pisałem tym razem ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z reguły mecz trwa 16/17 minut i zaczynając go ja się z tym liczę, jak komuś zależy na czasie to trzyma pada w jednej ręce z naciśniętym jakimś przyciskiem a drugą to sobie może nawet walić, średnio mnie to obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) 16 minut i ma
@Elijahu: no handlowałem na telefonie na weebappie na innym koncie w tym czasie bo wyobraź sobie można odkładając pada robić w tym czasie co innego xD tak jak pisałem najwyraźniej na czasie mu nie zależało a przynajmniej potrenował cieszynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)