Wpis z mikrobloga

Przeszedłem z nudów całą grę House Flipper, myślałem, że to zwykła „gierka” w której trzeba po prostu remontować.
I właśnie taka jest, ale...

...ale niektóre domy które kupujesz są bardzo interesujące,

- można kupić dom od Heisenberga z pizzą na dachu #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- lub jeden zakupiony dom chciałem jak najszybciej sprzedać, kupujesz dom, nagle drzwi otwierają się same (ja myślałem super jakiś automat) myliłem się, to był nawiedzony dom, nigdy tak się nie bałem jak w tej grze.
Szedłem do piwnicy jakiś demon chyba tam był i nie chciał mnie wypuścić ale jakoś się udało, odrazu zamurowałem wejście do piwnicy. Na piętrze dziewczynka z horrorów co wygina kręgosłup w drugą stronę.
Jeszcze na dodatek była noc, chciałem włączyć światło, ale demon ciagle wyłączał...
Nigdy tak się nie bałem, a bez problemu oglądam horrory po nocach.
Szybko w strachu i z latarką naprawiłem dom i sprzedałem.

#houseflipper
  • 13
@aptitude Możesz kupić ponownie :) Za domem przy drzewie leży trumna. Musisz wykopać dziurę, włożyć trumnę i zakopać. To był nawiązanie do Halloween i Dodatku Garden Flipper którego wtedy jeszcze nie było :)

Bardzo lubię House Flippera ale się znudził. Czekam na ten dodatek HGTV i zapewne wrócę do gry ze swoją różową

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aptitude: bardzo łatwo mnie mocno wystraszyć, jesli jest przy tym element zaskoczenia, także nie jestem taka pewna xD Chyba się domyślam już który to, aczkolwiek mamy 2020 i zamiast pisać komentarz pod postem sprzed pół roku wystarczyło poświęcić ten czas na wyszukanie tego w Google (czego nadal nie zrobiłam, a zamiast tego pisze ten bezsensowny komentarz ( )) xD
@Tylkoprzechodze: Nie no spoko, czasami warto zapytać niż godzinami szukać czegoś w sieci :)

Ale jak byś grała w Batman Ark Knight to tam dopiero są elementy zaskoczenia, latam sobie pomiędzy domami i nagle wyskakuje mi Joker, jest dużo takich elementów w Batmanie :P

Czasami aż musiałem odejść od PC aby trochę ochłonąć jak wyskoczyło takie coś...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aptitude: możliwe, jednak w tym wypadku wystarczyło wpisać "house flipper nawiedzony dom", wybrać pierwszy filmik i okazuje się, że to Dom Samarty Meyers. Dobrze, że to zrobilam, bo jednak wcale się nie domyślałam xD Ba, nawet samo imię i nazwisko nic mi nie powiedziało, aczkolwiek o tym, że wyremontowałam dom Heisenberga dowiedziałam się stąd xD Bardzo rozbawił mnie napis "Hamburberg" (w żywe, prawie płakałam xD), ale nie skojarzyłam faktów ani trochę