Wpis z mikrobloga

Czy komuś urywa sygnał po ok 4-5 min meczu na iptv od PlusX TYLKO na Canal+Sport i Sport 2 TYLKO podczas Premier League? Rozmawiałem już z nimi i mówią, że problem jest po mojej stronie chociaż nawet nagrałem im ekran gdzie na kodi, IP-TV Player i VLC oglądam w tym samym czasie 3 różne kanały z tej samej listy od nich i zacina tylko Canal+. Jakieś pomysły?
#iptv
  • 7
  • Odpowiedz
@ashmedai: czyli potwierdzasz ze tylko C+Sport i Sport 2 tna w 4-5 min meczu Premier League? Chodzi mi o to, ze wszystkie Eleveny itd dzialaja zawsze dobrze i w reszcie czasu antenowego ze tak powiem C+ tez, tylko te poczatki meczow... Ja sie z nimi wyklocam, ze jest problem od dzisiaj rano, ale narazie dosc zlewczo mnie traktuja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cochize1: W sumie prawie wcale nie oglądam tv jedynie mecze ale wyłącza się stream tak jak piszesz więc przełączam na teleele. Przez weekend potestuję jeszcze, zwłaszcza na meczach. Dam ci znać.
  • Odpowiedz
@ashmedai: fajnie, dzieki, bo juz naprawde zachodzilem w glowe gdzie lezy problem niby po mojej stronie... tez tylko sport mnie interesuje i tylko na tych C+Sport przycina i to na poczatku meczu i na poczatku drugiej polowy, jedno wielkie zaciecie, po refreshu do konca idzie plynnie. Juz szukalem (i nawet znalazlem) info czy aby Premier League jakos nie 'scrambluje' przekazu IPTV:) Bylbym wdzieczny za feedback, bo cala reszta hula jak ta
  • Odpowiedz
@cochize1: Po 3 mintach zaczyna przerywać. Z twgo co patrzę to mam jakieś geni listę..
Oglądam na bestm3u (isat) cały czas teraz i ani jednego zacięcia. W sumie to od 2ch tygodni mam i nie pamiętam, żeby był jakiś problem.
  • Odpowiedz