Wpis z mikrobloga

dlaczego to zawsze musi być czarny mężczyzna z białą kobietą, a nie biały mężczyzna z czarną kobietą


@no_wlasnie: Twój problem polega na tym, że jesteś prostym rasistą i widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć. Łap losową reklamę, której znalezienie zajęło mi 10 sekund.
Logytaze - > dlaczego to zawsze musi być czarny mężczyzna z białą kobietą, a nie biał...
  • Odpowiedz
@Manah: według mnie dzięki innemu kolorowi skóry ta ilustracja jest bardziej czytelna, bo dobrze widać gdzie jest facet, a gdzie kobieta ¯\_(ツ)_/¯ No ale dla prawactwa to pewnie spisek. Równie dobrze mogłaby tam być czarna kobieta, wtedy byłoby ok?
  • Odpowiedz
nie wiem, jak mały mózg trzeba mieć, żeby uważać, że to jakiś spisek x


@elemejozy: gdyby było losowe, to mniej więcej 50/50. A jest tak jak wyżej, wszędzie i zawsze. Jak mały mózg trzeba mieć żeby tego nie widzieć
  • Odpowiedz
@elemejozy: Gdybym miał moc sprawczą to wykorzystał bym te Twoje przekonania na swoją korzyść. Grzech nie skorzystać z takiego potencjału. Jakiegokolwiek ruchu bym nie wykonał, zawsze będziesz przekonany „czemu ktoś miał by to robić?” i żyć będziesz wiarą, ze wszystko jest przypadkiem.
  • Odpowiedz