Wpis z mikrobloga

  • 28
Elo Misiaczki. Wczoraj miałem kolejną randkę - katastrofę.( ͡ ͜ʖ ͡) Nie wchodząc w szczegóły, ziomeczek okazał się (wbrew wcześniejszym ustaleniom) niesamowicie zniewieściały. Nie hejtuję takich ludzi bo wiadomo, każdy zasługuje na szacunek, a do tego powinniśmy w miarę możliwości grać do jednej bramki. No ale jeśli chodzi o parowanie się z takimi osobnikami to niestety, raczej mi nie dygnie. ¯_(ツ)_/¯ Podziękowałem za spotkanie i ulotniłem się w celu opłakania swojego staropanieństwa. Przegadałem tą sprawę z jednym tęczowym kumplem, który wyśmiał moje "straight acting" jako przejaw ukrytej auto-homofobii. Według niego tacy jak ja kontrolują swoje ruchy i modulują głos by wpasować się w otoczenie xD To, że jestem wyoutowany, chodzę na marsze i ogólnie staram się wspierać swoją społeczność nie ma znaczenia. Jestem podrobionym pedałem. Poszperałem trochę w necie i faktycznie tęczowa społeczność mocno hejtuje gejów, którzy nie zachowują się stereotypowo. Co o tym myślicie? Dlaczego ludzie, którzy uważają płeć za konstrukt społeczny nie chcą zaakceptować tego, że ktoś może czuć się sobą bez piórek w dupie i połamanych nadgarstków?

#teczowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
. Poszperałem trochę w necie i faktycznie tęczowa społeczność mocno hejtuje gejów, którzy nie zachowują się stereotypowo


@Zralok: Może i tak jest, ale z moich doświadczeń wychodzi, że znaczna większość jest jednak "straight-acting".
I ci straight-acting cisną bekę z tych zniewieściałych.

Też nie trawię tej pedałkowatości. Szanuję jak człowieka, ale bym dostał raka z przerzutami jak miałbym z taką osobą sie spotykać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Prezes_roku ok rozumiem ale to by pasowało gdybym ja faktycznie udawał. Jestem dorosły, nie mam zamiaru się nikomu podlizywać. Mam taki sposób bycia jaki mam i dlaczego ktoś próbuje mi wmawiac, że akurat moja osobowość jest fejkiem?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PumpkinBill poczytaj choćby tu. Na temat SA powstały całe teorie, dominuje jakiś bekowy paternalizm, że jesteśmy biedactwami dręczonymi nienawiścią do własnego pedalstwa
  • Odpowiedz
@Zralok: Mnie ta argumentacja kompletnie nie przekonuje. Może dlatego, że też mnie nie kręcą zniewieściali faceci. Nie kręcą mnie też otyli, nadmiernie owłosieni itd. Każdy może być jaki chce i nic mi do tego, ale nie muszę chcieć z takimi osobami wchodzić w bardziej intymne relacje.
  • Odpowiedz
@Zralok: Każdy ma swoje upodobania. każdy jest inny. Każdy się zachowuje jak uważa za słuszne i nie każdemu musi się podobać to samo. Jedni wolą twinki, inni DILFa. Jedni owłosionych, drudzy ogolonych do zera.
Nienawidzę stereotypów i wkładania ludzi w szufladki, bo każdy jest inny.

Sam też nie preferuje zniewieściałych jako potencjalnych partnerów, ale to tylko i wyłącznie moje postrzeganie piękna męskości. Do samych takich osób nic nie mam - z
  • Odpowiedz
tęczowa społeczność mocno hejtuje gejów, którzy nie zachowują się stereotypowo


@Zralok: rewolucja zjada własne dzieci ¯\_(ツ)_/¯ jak nie jesteś stereotypowym homosiem to jeszcze gorzej niż heterofaszysta
  • Odpowiedz
@Zralok: taka rozkmina. Gej mówi ze płeć to konstrukt społeczny, nie ma znaczenia kto jest jakiej płci bo to sztuczny twór, ale jednocześnie twierdzi ze jest gejem - pociągają go osoby tej samej płci - czyli jednak płeć ma znaczenie. Nielogiczne.
  • Odpowiedz